Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ti ilyenkor mit csináltatok...

Ti ilyenkor mit csináltatok volna?

Figyelt kérdés

5 hónapos jogosítványom van, apukám autójával mentem, és bevágott elém egy fekete VW Polo, amitől kicsit megijedtem, és dühömben rányomtam a dudára. (tudom mi a vélemény az ún. indokolatlan dudálásról, de hirtelen ez tűnt a legjobbnak)

Ezután a dudálás után 5 másodpercre egy tölcsér fagyi landolt a szélvédőmön, amit a Polo vezetője még direkt ívesen is hajított, biztos,hogy engem akart eltalálni.Ráadásul több mint egy gombóc még benne volt.

Ha esetleg még valakiben felmerülne a véletlen, azt meggyőzöm azzal,hogy landoló tölcsér után a középső ujját mutatta, majd gázt adva előzgetett tovább.

Én meg hülye voltam, és nyomtam egy ablaktörlőt, ami persze jól elkente azt a szar fagyit.

Nyilván csak fagyi, vízzel le is jött, most nem erről van szó, hanem maga a szándék, meg az elv.

Én is basztam már el dolgokat, de olyankor inkább intek, mint dobálózzak.

Körülbelül úgy érzem magam mintha leköptek volna vagy nem tudom, de megalázó.

Most kérek mindenkit képzelje magát a helyembe, és ne írjon olyat,hogy kirángatja, mert úgyis elment volna, meg ugye tudjuk,hogy a legtöbb kutya csak ugat, de tényleg úgy reálisan nézve, nektek mi jutna eszetekbe egy ilyen után?


2016. jún. 9. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a fedélzeti kamera jutna eszembe.
2016. jún. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Először is nem teljesen indokolatlan a duda ilyenkor, hiszen ez egy konkrét veszélyhelyzet volt.

Ha az én autómra rádobott volna egy tölcsér fagyit (mekkora kretén), akkor leszorítottam volna, és elbeszélgettünk volna. Persze jól cselekedtél, jobb hagyni az ilyen hülyéket, a középső újjal való visszareagálás éppen elegendő volt.

2016. jún. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 a leszorítás kb ugyanolyan veszélyeztetés mint a fagyival való dobálózás.
2016. jún. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#2 és nem a kérdező mutogatott, hanem a fagyihuszár.
2016. jún. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!