Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ezért dudálhattak rám?

Ezért dudálhattak rám?

Figyelt kérdés
Egy benzinkútról hajtottam fel a főútra, de mivel nagy forgalom volt, viszonylag nagy gázzal kellett indulnom. Az útra homok szórodott, így az egyik hátsó kerék kikapart. A mögöttem álló erre eszetlen dudálásba kezdett. Eltalálta egy kavics, vagy mi baja lehetett?

2016. jún. 16. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Igen! Minek hajtasz úgy, mint egy őrűlt?
2016. jún. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Igen,ezért.A nagy forgalom nem indokolja a nagy gázt.
2016. jún. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hm, hát jó. Mondjuk így is már több perce álltam ott. Ha elveszti a türelmét, akkor meg azért dudálna :) De köszi a válaszokat, igyekszem kevésbé őrültködni.
2016. jún. 16. 19:50
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

Lehet, hogy nem a türelmét vesztette el, hanem épp betörted a szélvédőjét egy felvert kaviccsal.


Anyád nem csuklott igen hevesen az adott időpontban?

2016. jún. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
8%
Egyszerűen azért dudált, mert bevágtál elé. És mivel a kereked kikapart a kavicsokon, nem is gyorsultál, szóval neki jó nagyot kellett fékeznie, hogy ne menjen beléd.
2016. jún. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Egyszer én is megszívtam egy ilyen türelmetlen közlekedő társ miatt, rendesen. Elmesélem és akkor tán átgondolod, hogy nem e kérded, meg, hogy " tesókám baja lett a szélvédődnek"


Nos, megyek szépen komótosan Suzyval, kihajt elém egy csávó, pont így, egy hatalmas nagy kavics megrepesztette a szélvédőt, mentem volna utána de pirosat kaptam és pont nem tudtam leolvasni a rendszámát, igen ám eddig nem is lenne gond 30-ért cserélik a szélvédőt. DE 4 nap múlva műszaki ( előre bejelentettem, fel lett készítve ahogy illik ) viszont 6 nap múlva tárgyalás Varsóba és tudtam, hogy nem megy át így az autó, a szélvédő csere időpont meg műszaki előtt 1 nap volt. Mindegy is, aznap szóltam a állomásra, hogy nem jó az időpont mert szélvédőt cserélek, ezért jobb lenne 12.én a vizsga, mert másnap kb. 1000 km-t kéne mennem. Szerencsémre sikerült megcsinálni az utat és a papírokat, de 30 ezerrel és egy kis aggódással megúsztam...


De mi lett volna ha kell az autó mondjuk kórházba és nincs 30 ezrem? NA már csak ezért is megkérdeztem volna tőle, hogy minden rendben van e a szélvédővel...

2016. jún. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#5 "A mögöttem álló erre eszetlen dudálásba kezdett."
2016. jún. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
42%
#7: Gyakorlottabb vezető tud egyszerre fékezni és dudálni. Mivela khuuuurvaanyáááád nem hallatszik át a forgalomban, én is inkább dudálok :)
2016. jún. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
82%
Aki mögötte ÁLLT miért kellett volna fékezzen?
2016. jún. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!