Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » 1 hónap alatt 2* büntettek...

1 hónap alatt 2* büntettek meg a mindkét irányból behajtani tilos tábla miatt.60. 000 Ft közigazgatási bírság összesen ezért?

Figyelt kérdés
Észre lehet venni a táblát, csak én voltam béna,a büntetés jogos. 2 hét múlva megint behajtottam. Elsőre szó nélkül be is fizettem a 30.000 Ft-ot. De most jött a második esetre is. El tudnám ezt valahogy kerülni?

2016. máj. 19. 14:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ha már megbüntetnek ne hajts be újra!


Egyszer elnézni se éppen normális dolog egy táblát, de kétszer...


Fizesd be és kész

2016. máj. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
fizetsz, nem sumákolsz.. 2x voltál béna, 2x jár a büntetés is
2016. máj. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%
Nem, csak egyszer kell kifizetni, utána életed végéig behajthatsz, sőt az unokáidra is átörökíted a jogot.
2016. máj. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
70%
Amúgy a második csekken a megjegyzés rovatba nem volt beleírva, hogy "Vadász, vadász, te szopni jársz ide?"?
2016. máj. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
49%

Örülj, hogy másodjára nem emelkedett a tarifa, mert szoktak még rárakni, ha látják, hogy az első büntetésnek nem volt visszatartóereje.

Őszintén mi járt a fejedben, amikor másodjára is behajtottál az utcába? :D A két éves unokaöcsém egyszer égette csak meg magát a gáztűzhelyen, mert nyúlkált felfelé és pont eltalálta a lángot, azóta akkora ívben kerüli, amekkorában csak lehet :D

2016. máj. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Nem vagyok teljesen hülye, a 2 behajtás már megtörtént gyors egymásutánban, és UTÁNA jött az első büntetés. soha többet nem hajtok be, természetesen...

Ahova behajtottam, az egy orvosi rendelő, ahova a beteg babámat vittem, és igen, kétszer kockáztattam.

2016. máj. 19. 18:33
 7/22 Koaxk Ábel ***** válasza:
70%

"Ahova behajtottam, az egy orvosi rendelő"


Nem lehet egy kapós orvosi rendelő, ha nem lehet megközelíteni, ha pedig meg lehet legálisan is (ami elég valószínű), csak egyszerűbb lexarni a szabályokat, akkor így jártál!

2016. máj. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Köszi tényleg a SEGÍTSÉGET, én azt kértem.

Amúgy is el vagyok keseredve, hogy fizetem ki a GYED- ből.

Ilyenkor mindenki könnyen ítél, de ha ő parkol tilosban, az más. A behajtani tilos tábla után van a rendelő parkolója, oda álltam be, 2 m-t mentem befelé. Ti meg a fejemre öntötök egy vödör xart.

2016. máj. 19. 20:56
 9/22 anonim ***** válasza:
87%
na várj... a rendelőnek minek van parkolója, ha mindkét irányból behajtani tilos oda??! ezt magyarázd már el nekem mert elképzelni nem tudom..
2016. máj. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Ebben mit tudunk segiteni?
2016. máj. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!