Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Egy gázfröccs miatt állított...

Egy gázfröccs miatt állított meg a rendőr. Szerintetek hülye?

Figyelt kérdés
Szerintem az. Mit veri a víz? Amúgy megbüntetni nem tudott, de szerintem Greenpeace aktivistára itta magát.

2016. jún. 28. 08:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Nézd, a gázfröccs jelenthet rendes fröccsöt is. A felesleges zajongással felkeltetted a figyelmét és gondolta, egy, a legalitás határait valamiben jó eséllyel feszegetò boyracerrel lehet dolga.
2016. jún. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Joga van megállítani, nem kell megindokolnia azt sem, hogy miért az adott jármüvet állította meg. Közúti ellenőrzés. A reakcióidból kiindulva veled van a probléma
2016. jún. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%

Engem meg látszólag ok nélkül állítanak meg néha. Megyek az úton, és leintenek. Tudod ez a közúti ellenőrzés. Hogy találomra ellenőriznek. Te meg még okot is adtál a gázfröccsöddel.

Ez nem hülyeség kérdése. Bármikor bárkit megállíthat, és ellenőrizhet.

És ne gondold, hogy azért állítanak meg autókat, mert mindenkit büntetgetni akarnak (bennem ez még nem merült fel). Csak ellenőrizni.

2016. jún. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
27%

"És ne gondold, hogy azért állítanak meg autókat, mert mindenkit büntetgetni akarnak"


Neeem, soha eszükbe sem jutna ilyesmi, biztos vagyok benne...

2016. jún. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%

"Neeem, soha eszükbe sem jutna ilyesmi, biztos vagyok benne..."


Érdekes módon 9 éve vezetek, 6X állítottak meg, és még sosem büntettek. Sőt, nem is "kötözködtek". Megnézték a papírokat, megköszönték, visszaadták, és mehettem a dolgomra...

2016. jún. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Koplárovics Béci ***** válasza:
88%
Ha a gázfröccs által a 40-es táblánál 130-ra gyorsulsz, akkor még jogosan is büntet meg.
2016. jún. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%

a gázfröccs hány decibell volt? és mennyi füsttel járt?


valószínű, hogy ránézésre döntött..akkor valamin változtatnod kellene..

2016. jún. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
43%
Ha vele is ilyen vicceskedő stílusban beszéltél akkor olcsón megúsztad.
2016. jún. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Úgy látom, hogy muszáj lesz pár plusz infóval ellátni Benneteket: Traffizott. Egyedül volt. Visszafele úton állított meg. Nem tisztelgett. Nem közölte a megállítás okát. Kishíjján kifordította az autót. Stock autó, stock kipufogóval, a hangszennyezés kizárt. Véleményem szerint ez puszta kekeckedés volt a rendőr részéről, mivel sebességmérő Közeg nem szokott autót megállítani még akkor sem, ha a gyorshajtás nyilvánvaló. A gázfröccsöt csupán szívélyes üdvözlésnek gondoltam az unatkozó, szolgálatát teljesítő Rendőr kartárs számára. Félreértette szegény. :)
2016. jún. 29. 07:06
 10/15 anonim ***** válasza:
74%

Hát persze. Az a hülye tanár megbuktatott, az a hülye rendőr megbüntetett, az a hülye asszony félrekefélt...

A lényeg hogy veled minden rendben van.

2016. jún. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!