Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » 2. csoportú orvosi alkalmasság...

2. csoportú orvosi alkalmassági vélemény megszerzésének menete?

Figyelt kérdés

Hallottam ilyet, hogy csak szimplán elkell menni egy üzemorvoshoz, ahol megkell felelni a követelményeknek, de hallottam olyat is hogy mielőtt elmennél üzemorvoshoz kell labor meg EKG vizsgálat.


Szóval vki letudná írni, hogy is megy ez pontosan?


2016. jún. 30. 08:08
 1/4 anonim ***** válasza:
40%

Legjobb tudomásom szerint nem az üzem-, hanem a családorvos intézi.

Besétálsz, elmondod, hogy mit szeretnél, aztán ha úgy ítéli meg, akkor majd ő elküld szakvizsgálatokra. Abban se vagyok biztos, hogy egy laborvizsgálathoz és az EKG-hoz nem kell beutaló, amit megint csak a családorvos állít ki.

2016. jún. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Elmentem a házidokihoz, mondtam, hogy hivatásoshoz kellene egy 2-es orvosi. Az alap vizsgálatokat megcsinálta (EKG nem volt), kiszurkoltam a pénzt és széles mosollyal kiballagtam a rendelőből.

Ahogy kezdtem is, a háziorvoshoz menj el és ha nincs semmi komolyabb bajod, akkor ennyi az egész.

Vagyis annyival még kiegészíteném, hogy nemrég elfogadták, hogy az alvás zavarra is odafigyelnek ezután, csak azt nem tudom, hogy érvényben van-e ez már, vagy csak azután akarják még bevezetni.

2016. jún. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%

Orvosa válogatja. Van olyan aki elküld három napig vándorolni, EKG, szemészet, fülészet, proktológia, nőgyógyászat, várakozhatsz maratonit a fehér ajtók előtt.


Vannak "jó dokik", sok autósiskola tud ajánlani ilyet, odamész, leszurkolod a szokásos sarcot, megkapod az alkalmas papírt és balra el.

2016. jún. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%
Elmész azt majd ő megmondja mi a helyzet.
2016. jún. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!