Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Most mindent ujra kell tanulno...

Most mindent ujra kell tanulnom vagy hamar belejovok?

Figyelt kérdés
3 eve nem vezettem egyaltalan es akkor is csak 30 orat osszesen, az oktatas ideje alatt, Se elotte se utana nem vazettem. Most meg kellene de nagyon felek ugy erzem mindent elfelejtettem. Sok idobe telik mig ujra megszokom?
2008. szept. 29. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól is függ szerintem,hogy akkor mennyire ment a dolog... De ha nem félsz akkor nem lesz semmi baj! De inkább azt javaslom,keress meg egy autós sulit és vegyél egy pár órát!
2008. szept. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hát mit mondjak...Én idén nyáron 15év után ültem újra autóba/mármint sofőrként/Nem ment egyszerűen,de a rengeteg gyakorlás után/párommal/,ma már egyedül is el merek vezetgetni.Csak annyit mondhatok VEZESS,VEZESS,VEZESS és ne félj!!!
2008. szept. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A pótórák vétele mindenképpen jó ötlet, viszont hozzáteszem, ha nem akarsz ilyenre költeni, akkor először próbáld meg egy jól vezető családtag mellett, elhagyatottabb, gyérebb forgalmú helyeken. De semmiképpen nem a napi káoszban egyedül.
2008. okt. 1. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
91%
Szia. Meg minenképpen olyan kelyen gyakorolj,ahol nem vagy közvetlen kapcsolatban nagy forgalommal mert az nem jó.És ha már úgy érzed,hogy megy kimehetsz forgalomba is megnézni,hogy mit fejlődtél!
2008. dec. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Aki fél, soha ne üljön kocsiba vezetni. A legrosszabb dolog, amit tehet.
2010. máj. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!