Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » 2016-ban hany nap alatt...

2016-ban hany nap alatt küldik ki a gyorshajtási csekket?

Figyelt kérdés
Nem tudom pontosan hogy traffipax volt-e mert nem láttam tisztán a kocsit. 3hét eltelt már akkor már nevárjam?

#traffipax #rendōrség
2016. aug. 20. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Állványos kamerával rögzítenek gyorshajtást, úgy tudom, ami autóban van, az csak rendszámot ellenőriz, lejárt műszaki, biztosítás, lopott autó, stb... miatt.
2016. aug. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem volt a kocsi mellet semmi de en ugy tudom hogy a kocsiba is merhetnek
2016. aug. 20. 12:01
 3/7 anonim ***** válasza:

#1: Ez elég nagy tévedés. Nem csak állványról tudják hazsnálni a lézeres sebességmérőt, hanem az anyósülés fejtámlájáról is.


Egyébként 7 nap és 70 nap között bármikor megkaphatod; tehát durván max. két hónap, de általában pár héten belül ki szokták küldeni. Még várhatod.

2016. aug. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ami a rendszámot és am űszakit ellenőrzi az megint más, ne keverjük ide... az a mátrix policés kamera, de az tényleg egy kamera, ami hozzá van kötve egy speciális laptophoz.
2016. aug. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A kocsinak az anyòsülésen a rendor ult es ezert nem tudom hogy merhettek-e.
2016. aug. 20. 15:05
 6/7 anonim ***** válasza:
2 hónap alatt küldik ki általában.
2016. aug. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha anyósülésen rendőr ült, és háromlábú tripod állványt sme láttál az autó mellett, akkor nem mértek.
2016. aug. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!