Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Tegnap majdnem belém jöttek...

Tegnap majdnem belém jöttek hátulról. Ki lett volna a hibás?

Figyelt kérdés

Szerintem a mögöttem jövő csávó.

Mentem szépen fel a hídra, láttam ,hogy elsőbbség adás tábla van, szóval satuztam egyet, hogy megnézzem kinek adhatok elsőbbséget. Erre mögöttem egy csávó aki csikorogva fékezett.


Visszagondolva lehet év voltam a hibás mert megálltam, lehetett volna menni. Nem?



Ezen a helyen történt: [link]


2016. aug. 28. 12:21
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
40%
Itt mehettel volna tovabb mivel sajat savjuk van a jobb kanyarodoknak es csak jobbra lehet ott menni. Arra kell figyelni hogy balrol jon-e valaki es hogy indexel-e hogy be akar menni a te savodba ahova te kanyarodsz. De zarovonal is van ott ami teged ved. Szoval mehettel volna tovabb nyugodtan meg ha balrol jonnek is akkor is.
2016. aug. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
6%
De amugy en is fekeztem mar le ilyen helyen amikor eloszor vezettem egy ilyen utszakaszon. Papir boltba lehet kapni T betus matricat kiragaszthatod az autodra ha ugy jobban erzed magad :)
2016. aug. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
60%

50-50%

Túl későn fékeztél, és túl nagyot, ami balesethez vezetett.

Mögötted jövő is hibás

Attól függ milyen rendőrt fogsz ki

Ha engem fogná ki 50-50 lenne

Sose nyomunk satu féket, mert ezzel becsaptad a mögötted jövőt

2016. aug. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
46%

Mindenkinek ugy kell vezetnie hogy ha az elotte levo megall akkor o is meg tudjon allni, akar egy macska is atfuthatott volna elotted.


Ha a rendor azt mondja hogy 50-50% akkor birosagra kell vinni az ugyet.

2016. aug. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
43%
Aki beléd jön hátulról úgy, hogy te nem hirtelen kerültél elé (pl. sávváltásnál), az vagy nem tartott megfelelő követési távolságot, vagy nem figyelt a vezetésre. 100%, hogy ő lett volna a hibás.
2016. aug. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Jó is lenne ha feltehetném a T-t már több mint 3 hónapja vezetek lassan 1 év :( tudtam, hogy nem kellet volna megállnom, de nem ismertem a helyet. Csak láttam, hogy elsöbbség adás tábla és megálltam.


Rendőr válaszoló, Te nem vagy rendőr. Nem lehet interneten elmondani, hogy rendőr vagy, még facebookon se ( az is internet).

2016. aug. 28. 12:46
 7/30 anonim ***** válasza:
62%
Nincs 50-50% ! A hátulról érkező a hibás, teljesen mindegy, hogy miért fékeztél. Neki kell olyan távolságot tartani, hogy megtudjon állni minden váratlan esemény miatt. Ha ez nem jön neki össze, akkor így járt. Majd legközelebb jobban vigyáz.
2016. aug. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
36%

Miért ne mondhatná el,hogy rendőr?Az összes rendőr ismerősömnek vagy ki van írva,hogy ott dolgozik, vagy egyenruhában pózolnak, az pedig mindennél többet mond.

Bár abban igazad van,hogy az a komemntelő nem rendőr, ő csak szimplán hülye(ségetket beszél)

2016. aug. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
6%

És olyan sincs, hogy "attól függ milyen rendőrt fogsz ki"!

Ne fantáziálj, hanem tanuld meg a KRESZ-t!

2016. aug. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 Tomcatters ***** válasza:

Miert ne lehetne interneten elmondani,hogy kinek mi a foglalkozása????... akár rendőr :D Erről most hallok először... Facen is meg lehet adni a jelenlegi, es volt munkahelyed:D

Van rendőr ismerősöm neki is siman kint van :D

SZABAD ORSZÁGBAN ÉLÜNK ! :D

2016. aug. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!