Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hol érdemes olcsó zárt bukósis...

Petya34535 kérdése:

Hol érdemes olcsó zárt bukósisakot nézni?

Figyelt kérdés
Ti hol néztek? Mire érdemes figyelni a vásárlásnál? Bármilyen építő jellegű tanácsot szívesen fogadok!

2016. aug. 29. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Az olcsó kizárja biztonságosat .
2016. aug. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát Petya, fejed csak egy van, az nem párps szerv. Bármin spórolj, csak ne a bukón...
2016. aug. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

+1 az és a ruha amin SOHA nem szabad spórolni.

Hidd el, lehet nem esel 40 évig és nincs rá szükség soha, de lehet, hogy az első alkalommal menti meg az életed vagy valamelyik testrészed.

2016. aug. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
JÁSZ MOTOR WEBÁRUHÁZ
2016. okt. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem igaz, hogy az olcsó kizárja a biztonságosat. Minden bukósisaknak át kell menni egy minősítésen. Az olcsó kizárja a tartósságot, kényelmet, hangszigetelést és nehezebb is. Ez annyit jelent, hogy a festés le fog pattogni róla, a párnázat irritálni fogja a bőröd ha érzékeny vagy rá, beleizzadsz, kibolyhodosik, talán nem is kivehető, mosható béléses, bár erősen ajánlott ilyet venni. Bogárháló nem lesz az állánál, a szellőzése nincs jól kitalálva, hangos lesz, "huhoghat", nagy sebességnél a plexi zöröghet, nem zár rendesen. Szétloccsanni nem fog benne a fejed, vagy ha igen akkor ott már a drágább sisakoknál is. 100ezer fölött elég komoly technológia van már, karbon meg amit akarsz, biztos jobban véd nagy sebességnél ütés ellen, de segédmotorozáshoz jó a 15-25ezer Ft-os kategória, motorhoz meg azért tényleg kell egy 50-100Ft közötti bukó. Én olcsó márkából ajánlom a NOX-ot, nekem is olyanom volt én szerettem, de ne beépített napszemüvegeset vegyél, mert torzít a szemüveg. Inkább sima zárt és akkor sötétített plexi. Üdv.
2016. okt. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5-ös válaszoló vagyok. Csak hogy a kérdésre is válaszoljak, én a shox.hu-t ajánlom. Van náluk minden és minden árkategória. Egyébként én is azt ajánlom, hogy bukón ne spórolj ha teheted, megkönnyíti a mindennapjaidat is.
2016. okt. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!