Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ez most egy vicc? Kinek az...

Ez most egy vicc? Kinek az agyából pattant ki?

Figyelt kérdés

[link]


Olvassátok el az egészet! Vicces!!!


2010. ápr. 24. 20:39
 1/5 A kérdező kommentje:

"

5, ez fura: bicikliúton robogóval már nem kell max 20-szal menni, száguldozhatunk kedvünkre a bicajok között. Cserébe ha van is az úttal párhuzamosan bicikliút, a bicajosok mehetnek az úttesten is. Vagyis mégsem, később 30-ról rendelkezik majd a KRESZ. Csak tessék kivárni, mindjárt odaérünk!


6, autópályán a 100-as tábla alatti kis esős-havas tábla ezentúl tényleg azt jelenti, hogy csak akkor 100, ha esik, havazik."


LOOL XDXD

2010. ápr. 24. 20:44
 2/5 anonim ***** válasza:
A bicikliúton, 20-al közlekedhetett korábban a segédmotoros kerékpár, a robogó is annak számít, de a 40 lakott területen kívül és belül, nem olvastam hogy megszűnt volna, odafigyeléssel nem idióta módon közlekedve ez nem okoz problémát. Viszont ha van kerékpárút, minek megy az útra a kerékpár (ha jól értelmezem). A 3,5 tonnáig megengedett "személygépkocsi sebesség"-gel egyetértek. A vasúti átjáró necces egy kicsit, azt kellene megtanulni mindenkinek, el is szokták mondani az oktatók, hogy szét kell nézni az átjáró előtt, jön e a vonat?! Mert sok vonatbalesetről hallottam már! Az hogy fehéren villog a lámpa csak azt jelzi biztosan hogy működik. Ha 90-nel áthajtunk rajta, nem hiszem hogy szét tudunk nézni és meg is állni esetleg (a szerencsén múlik hogy nem jött a vonat), az hülyeség hogy a táblától 30 vagy 40-nel menjünk mondjuk 500 m-t, de előtte tényleg le kéne lassítani hogy normálisan megnézzük jön e vonat, ha jön és közel van, nem tud megállni, mert nagyon hosszú a fékútja.
2010. ápr. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Havon 100km/h-t nem tartom biztonságosnak, jó téli gumikkal is ha hirtelen fékez előttünk egy jármű nagyon nehéz megállni, ha megcsúszunk 100-nál csoda ha megfogná az autót valaki, úgy hogy mellette is forgalom van előtte, mögötte. Az autópálya meg nem arról híres hogy csak néha jön egy autó. De ha egyedül van az úton akkor is lehetetlenségnek gondolom, pedig nem ma kezdtem vezetni:)
2010. ápr. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor max. 100 ha esik a hó. Az alatt mehetsz, mert nem a kötelezö minimumot adják meg. Vagyis ha Neked pl. 80 a biztonságos akkor annyival haladsz.

Kérdés: Kinek mi a havas út? A letakarított vagy az éppen vastagon havas út esetleg frissen eső hó.

2010. máj. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát lezsibbadt az agyam!!! Kész agymosáson estem át úgy érzem!!! És nagyon lefárasztott!!! Ateistaként is csak azt tudom mondani: ATYAÚRISTEN!!!
2010. máj. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!