Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Simson 51 es motorhoz milyen...

Simson 51 es motorhoz milyen ruha kellene?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok nemsoká meglesz a jogsim motorom és azon gondolkozom milyen ruha kéne. Nem olyan sokat megyek vele. (Debrecen belvárosában főleg)

2016. okt. 10. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Vegyél egy kivehető béléses protektoros cordura kabátot, ebben van könyök, váll, gerinc protektor. Lábadra pedig vegyél egy felcsatolható sípcsontvédős térdvédőt. Plusz bukó. És ha lehet magasszárú cipőt hordjál.
2016. okt. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ßaszki pont olyan mint bármely más motorhoz...

Mondjuk kasosz amit felsorolt kb 3-szor annyiba kerül mint egy sámson,a gerincprotektor is elég vicces 40 kmh-nál de a testi épség a legfontosabb! :-)))))

2016. okt. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Megnézném mit viselnél, ha 40km/h-val nekicsapom a gerinced a járdakőnek. Protektoros kabátot vagy pulóvert? Na ugye. Attól, hogy a Simson harmad annyiba kerül, mint a vezető ruházata, vagy tized annyiba mint egy zsír új ötvenes, attól még képes ugyanarra a sebességre és ugyanolyan nagyot lehet vele esni és ugyanúgy el tudnak rajta ütni, mint akár nagymotorral. Én már estem 60km/h felett robogóval, ha nem lett volna térdvédőm már nem lenne térdem, ha nem lett volna kabátom, nem lenne bőr a hátamon. A ruházatodat ne a járműved szabja meg. Egyébként amit felsoroltam 80ezerig bezárólag össze lehet vásárolni. 30-ért van jó kabát, 25-ért van jó bukó, 15-ért van jó térdvédő, 10-ért van jó kesztyű. És használtan is lehet nézelődni. Első voltam.
2016. okt. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak mire fel veszem ezeket a cuccokat bent is vagyok a suliban. Szóval azt vennémfel ami fontos h ne haljak meg ha kicsit nekem jönnek stb :D (érsd jól :P )
2016. okt. 11. 16:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Barátom-ez a buszjegyet is meg akarja spórolni,nehogymár rádumáld a kevlár sisakra is-mert agyvérzést kapok XD
2016. okt. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy percbe nem telik fölvenni. A másik, meg hogy ha ilyen közel laksz a sulihoz és csak eszköz neked a motor, tehát semmi érzelmi kötődésed nincs ahhoz, hogy te motorra ülj, akkor ne csináld, mert felesleges és drága ahhoz, hogy suliba járj vele, menjél gyalog. Aki motorozni akar, az én szerintem azért csinálja, mert tetszik neki az érzés, ez egy élmény, tehát te a szabadidődben is motorozni akarsz majd, ahhoz meg nem árt a felszerelés. Ha vidéken laksz alig van forgalom, akkor nem kell ennyire komoly cucc mint írtam előzőleg, de ha mondjuk Budapesten akarod ezt csinálni, akkor én kötelezővé tenném. Vidéken bukó, térdvédő, könyökvédő, kesztyű.
2016. okt. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem köszi mindenkinek tudnátok jó de olcsokat küldeni (link/név) azt megköszönném.
2016. okt. 13. 15:57
 8/8 anonim ***** válasza:
használt is jó ? KÉPES MOTOR-on nézd meg
2016. okt. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!