Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » E-titánt hol lehet megvenni?

E-titánt hol lehet megvenni?

Figyelt kérdés
A honlapjukon csak úgy találtam vételi lehetőséget, hogy tanfolyammal együtt tudom csak megvenni. Hol lehet megtalálni CSAK a programot?

2016. nov. 2. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Jogosítványt szerezni csak regisztrált tanulóknak van lehetöség, nem lehet magánúton tanulni, vizsgára jelentkezni.

Az autós iskoláikban választható lehetőség az interneten tanulás az elöadásokon résztvétel helyett.

Aki az órákra be tud járni, annak inkább az ajánlott, a statisztiták szerint az előadásokon részt vevő tanulók a KRESZ vizsgán is sikeresebbek

2016. nov. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak akkor tudsz venni ha egy iskolával szerződsz aki foglalkozik ilyennel és van náluk e-learning lehetőség, ekkor is van azért ennek költsége, de ahol én tanultam pl 10ezerrel kevesebb volt az e-learning mint a tantermi. Csak úgy magadnak nem vehetsz, hisz akkor nem lenne szükség kb kresz tanfolyamra.
2016. nov. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valamint az iskola jelent a hatóság felé hogy elkezdted tanulni, ettől a naptól számít sokminden.
2016. nov. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ööö, azt hiszem magánszemélyként is lehet regisztrálni, de persze tanfolyamra is el kell menni. Telefonon beszéltem egy ügyintézővel ez ügyben, ő igazított el. Beregisztrálsz, megadod ami kell, megveszel egy felkészítőt és csinálod. Ennyi. Én most fejeztem be, le is vizsgáztam, szerencsére sikeresen. Sok sikert neked is!
2016. nov. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!