Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Új nyári gumit szeretnék...

Új nyári gumit szeretnék venni az autómra.4 márkát ajánlottak, szerintetek melyiket érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
A márkák és az árak: General (15k), Barum (17k), Hankook (18k), Uniroyal (19k).

2016. ápr. 4. 17:41
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nem értek hozzá, de a szerelő inkább a Uniroyal-t és a General-t ajánlotta. A kérdés már cska az, hogy megér-e ennyivel többet; vagy maradjak az "aranyközépútnál".
2016. ápr. 4. 17:48
 2/12 A kérdező kommentje:
Tapasztalatok, vélemények érdekelnének. (fogyasztás, esős út stb)
2016. ápr. 4. 17:49
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ezekből csak a Hankookot venném, az azért egy komoly márka, bár az Uniroyal sem rossz. Milyen méret amúgy?
2016. ápr. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
205/55 R16
2016. ápr. 4. 18:38
 5/12 A kérdező kommentje:
Hankook vagy Uniroyal? (Az Uniroyal drágább valamivel, persze csak ebből nem leeht azt levonni, hogy jobb is.)
2016. ápr. 4. 20:06
 6/12 anonim ***** válasza:
Előbbiről nem hallottam rosszat.
2016. ápr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
1 hete vettem en is, sajnos utanaolvastam elotte, ami teljesen osszezavart. A te listadbol en a Barum es a Hankook kozul valasztanek.
2016. ápr. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
41%

23k-ért már kapsz új Michelint, amit, ha hat évig használsz, havi kb 60 forint ráfizetés a többihez képest.


Egyébként a felsoroltakból Hankookot venném.

2016. ápr. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 JulesTS ***** válasza:
70%

General-t nem ismerem. Barum, Hankook volt nekem, egyikkel sem volt probléma a Barum talán kicsit gyorsabban kopott. Uniroyal sem volt nekem, de elvileg az sem rossz.

Csak ezek közül választhatsz? Akkor én a Hankook mellett döntenék.

Egyébként nemrég vettem Infinity Ecosis-t szintén 205/55R16-os méretben (13eFt-nál nem szántam többet a gumira és használtat nem szívesen vettem volna).

Teszteken a közép mezőnyben van:

[link]


[link]


Ez a legolcsóbb gumi ami "Gördülési ellenállás", "Fékezhetőség nedves úton" besorolása C, C.

Gondoltam adok neki egy esélyt, egyelőre teljesen elfogadhatónak tűnik.

2016. ápr. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 JulesTS ***** válasza:
70%
Ha nem csak a fentiek közül szabad választanod, akkor hasonló árakon ott van még a Falken, Toyo, Semperit, Kumho. Kicsit drágábban meg Dridgestone, Dunlop. Ezek sem rosszak...
2016. ápr. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!