Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szeptember 24. én el vették a...

Szeptember 24. én el vették a Jogsim ittas vezetésért! Aztan Oktober 11. én kaptam egy papírt az Okmányirodátol, ebben az állt hogy a Rendőrseg le adta a Jogosítványom! Kb mikor jön legközelebb papírom hogy hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Mert az tudom hogy vagy Közigazgatási birságot kapok ami lehet 30 vagy 100 ezer...

Vagy biroságra megy a dolog és ez necceseb része a dolognak!

Na de mindenkeppen tapasztalt válaszokat várok!!

Mindenre kivancsi vagyok ezzel a témaval kapcsolatosan minden erdekel!!

Aki volt ilyen helyzetben es mar meg jartak ezt a komoly helyzetet igazándiból azok válaszát várnám!!


2016. nov. 10. 02:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem ártana tudni, hogy mennyivel fogtak meg és volt-e vérvétel. Ha nem volt, az a jobbik eset.

Érdemes lett volna akkor megkeresni egy ügyvédet, aki egy kicsit tudott volna simítani az ügyön.

Mivel már elég sok idő eltelt, valószínűleg a rendőrség tovább küldte a dolgot az ügyészségnek. Ha nem hívnak be tárgyalásra, akkor az lesz a neccesebb! Mivel ott még lenne egy kis esélyed egy enyhébb büntetésre (pl. utánképzés)

Ha ráhagysz mindent a hatóságra és 0.5 fölött volt a légalkoholod, akkor a 30e-ről ne is álmodj. Jó esetben 100e pénz bünti, 1 év jogsi bevonás és utánképzés (ami még 100-300e-be fájhat, plusz az idő).

Bár azzal kezdtem, hogy jó lett volna akkor keresni egy ügyvédet, de még most is segíthet. A bírósági tárgyalásra eljutva: jó vezetői előélettel, nem kifogásokat keresve, hanem őszinte megbánással és azzal, amit az ügyvéd javasol, mérsékelhető az eltiltás mind időben, mind kategóriában. Szituációtól függően 50-50 az esélye az utánképzésnek. A pénz bünti minimum a 100e lesz.

2016. nov. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

0,14 fujtam, tudomasom szerint ez egy helyszini birsag lett volna egy 30 ezres...

De ehelyett el vittek vervetelre es aztan el vettek a jogsim!!

Most fogok majd Ügyvedet fogadni ha kapok majd valami papírt hogy hogyan tovább!!

2016. nov. 10. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!