Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi történne, ha egy 40 tonnás...

Mi történne, ha egy 40 tonnás iskolabusz 1200 m/s-al eltalálna egy Challenger 2-t?

Figyelt kérdés

#közlekedés #BKV #méter #tonna #haditechnika #iskolabusz #challanger 2 #chobham armor #dorchester armor #ATDU
2016. nov. 22. 20:54
 1/7 Bence0609 válasza:
60%

Pontosan az: Hogy egy iskolabusz eltalálna egy Challenger 2 őt, azaz pontosan 1200 m/s os sebességgel találá el azt, így eltalálná egy 40 tonnás iskolabusz a Challenger 2 őt.

Megj.: A Challenger 2 tankra gondoltam ami egy tank, ami nem olyan tank, nem is tank tank, hanem másnyelven PanzerKampfWagen.

2016. nov. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én még nem láttam 40 tonnás iskolabuszt, főleg olyat nem ami Mach 4-gyel pirít az autópályán :D
2016. nov. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1200 m/s, 4szeresen túllépi a hangsebességet is ba*od. Az iskolabusz kémiailag is átalakulna ezek után :))
2016. nov. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Bada bumm. Nagy bada bumm.
2016. nov. 23. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Berserker88 ***** válasza:
A Challenger 2 egy brit MBT, azaz Általános Páncélozott harckocsi. Kérdem én, egy angol tanknak mi a francért lenne Német neve? :) Amire te gondolsz az maximum a Leopard 2 lehet.
2016. nov. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ez a nevem! ***** válasza:
Egy busz tömege(meg az emeletes busze sem!) eri el a 40 tonnät. En dolgoztam 6 evvel ezelött egy emeletes busszal aminek az össztömege is csak 24 tonna volt. Egy szolo autobusz 8,5-töl 14 tonnäig terjed. Az emeletes es a csuklosbusz 18-24 tonna körül van. Miert kerdezel olyan hülyeseget,amiröl meg fingod sincs!? Meglätszik hogy meg gyerek vagy.
2016. nov. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Schreiber László válasza:
Válaszírók ébredés! A kérdés olyan abszurd, lásd a fennti válaszokat, hogy szerintem a kérdező unatkozik, vagy még az egyszer-egyet sem hallotta.
2016. nov. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!