Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Nekem jöttek oldalról, picit...

Nekem jöttek oldalról, picit fáj a nyakam, szükség van kivizsgálásra?

Figyelt kérdés
A nyakamat először nem tudtam mozgatni, de most már igen. Van egy pont amikor kicsit fáj, egyébként tudom mozgatni jobbra-balra. Máshol nincs bajom. Szükség van orvosi kivizsgálásra, ha már tudom mozgatni?

2016. dec. 13. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, mindenképpen vizsgáltasd meg. Sajnos már egy egyszeri erőhatástól olyan elváltozások jöhetnek létre a szervezetben, amelyek rövid távon csak kisebb problémákat okoznak, de ha nem foglalkozol velük, hosszú távon maradandó fogyatékossághoz vezethetnek. (Ugyanis észrevetlenül rossz lesz a tartásod, mivel a szervezeted kerüli a fájdalmas pozíciók tartását. Ez viszont az addig nem sérült izmok, szalagok stb. helytelen es túlzott terhelésehez vezethet, ami idővel más problemákat okoz. Holott sokszor csak egy kis tudatossagon, vagy gyógytornan múlik.)
2016. dec. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, szükség van.


Ha még azt is elmondanád, hogy hol, mikor, járműben ültél, vagy a közértben a pénztárnál?...így nehéz tanácsot adni, főleg hogy troll is lehecc..

2016. dec. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elsőnek köszi, második: hát igen, sajnos tescoban olyan vadok az emberek, nekem jöttek a pénztárnál egy targoncával. Sajnos nem volt targoncás kategória, ezért kérdeztem a közlekedésbiztonságban. Nem tudom mi az troll
2016. dec. 13. 18:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi tart vissza?

Az orvosok töketlensége, a sorban állás?

2016. dec. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!