Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szerintetek rendesen összefogl...

Szerintetek rendesen összefoglalja ez a cikk a párhuzamos közlekedésre alkalmas úttesten a haladást?

Figyelt kérdés
[link]

2017. febr. 3. 01:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok értelme volna használni a neten fenn vannak a szabályok, azok is tökéletesen érthetők, még képeket is találni hozzá.Az dícséretes, hogy időt feccölt rá, de ezek mind levannak már írva és jól is használhatók más oldalakon.
2017. febr. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Őszintén?

Nem nyerte el a tetszésemet, sőt sokszor fárasztó olvasmánynak találtam.

Egy ismertető akkor jó, ha az olvasmányos, szemléltető,és nem unalmas.

A "hááááát, hooosszabb verzió neeem biiiztooos, hooogy leeeeesz" és hasonló kinyilatkoztatások engem egy ismertetőben idegesítenek, de lehet másoknál ez nem probléma.

Összegyűjtötted a párhuzamos közlekedésre vonatkozó rendelkezéseket, ez rendben van, de a szemléltető rajzok átláthatatlan firkálmányok, még a szöveget sem sikerült elolvasni, de nem is erőlködtem.

Miért?

Leírta az előttem kommentelő: megtalálhatók a neten máshol is a párhuzamos közlekedésre vonatkozó szabályok, szöveggel, ábrákkal.


Nem gond az, ha úgy gondolod, hogy összerendezed te is az ide vonatkozó rendelkezéseket, de akkor szánj rá több időt, energiát.

Érthetően fogalmazz, és készíts olyan rajzokat, vagy használj olyan képeket, ami azonnal átlátható, mert nem fognak egy füzetlapra felfirkált skiccet tanulmányozni az olvasók, hanem keresnek egy normális szemléltető ábrát, ha ez a téma fontos nekik.

2017. febr. 3. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Túl van a cikk bonyolítva. A lényeg: lakott területen belül, 3,5 tonna alatti kocsival (tehát B jogsival vezethető járművel) mehetsz a belső sávban is folyamatosan, ha ezzel nem tartasz fel senkit, lakott területen kívül kutya kötelességed lehúzódni a külsőbe, ha ez lehetséges.
2017. febr. 3. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jogos. Koszi valtoztatok.
2017. febr. 3. 04:46
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsonak irnam h ez azert nem ilyen egyszeru.
2017. febr. 3. 04:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Pedig de kérdező, te is túlbonyolítod, a másik kérdésednél.
2017. febr. 3. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát én végig sem olvastam, mert csak végiggörgetni is sok idő volt, csak bele-bele néztem. És ez lenne a "rövid edition"?


Az emberek 99%-a a gyors, rövid, tömör, lényegre törő válaszokat keresi, főleg, ha tanul valamire, ahol minél több témakört kell észben tartania.


Alapvetően nem ártasz vele senkinek, de kinek akar szólni? Rövidnek nem rövid, profinak nem profi, unalmasnak unalmas. Sok a felesleges nagyzó szó használata, szóismétlés, béna poén.


Ha tényleg érdekelt vagy ebben, akkor próbáld meg rövidebben, több egyszerű ábrával, de ennek így konkrétan értelme nincs.

2017. febr. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!