Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet eldönteni hogy...

Hogyan lehet eldönteni hogy milyen sportra vagyok alkalmas, mit tartanak rendesen?

Figyelt kérdés

Már több sportot is kipróbáltam de eddig mindig abbahagytam ezért-azért (volt hogy valaki átdumált egy másik sportra, volt hogy egyszerűen nem tetszett, de olyan is volt hogy túl "öregen" kezdtem bele a sportba és az edzőm annyira próbált felzárkóztatni hogy túlerőltettem magam de legtöbbször mégis csak elmaradoztam). Velem van a baj? Van olyan lehetőség amivel találhatok sportot aminél könnyeben megmaradok és eredményeket érek el?

F/15



2013. aug. 8. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát elvileg Debrecenben van egy központ, ahol pont ezzel foglalkoznak.

Szal végeznek egy raklap vizsgálatot, majd megállapítják, h a testi, lelki adottságaid alapján milyen vonalon kellene elindulnod, mi az a sport, amiben sikeresebb lehetsz, mint a többiben.

Szal sikeresebb és nem biztos, h sikeres!

2013. aug. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Calistenic. Azzal sokat tudsz bizonyitani magadnak,ha kitartó vagy.

http://www.youtube.com/watch?v=Xp52V7FT_2I&feature=c4-overvi..

2013. aug. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanilyen voltam 20 éves koromig. Össze vissza ténferegtem egyik klubból a másikba. Nekem a kettlebell jött be, meg a saját súlyos edzés.
2013. aug. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!