Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miota kötelező a biztonsági...

Miota kötelező a biztonsági öv városon belül?

Figyelt kérdés
Mert nekem 1 éve van jogsim és én ugy tanultam hogy nem kötelező a biztonsági öv. Ráadásul amikor városban vezetem még és nem kötöttem be magam a oktatom azt monta hogy csak 1 pont levonás jár érte és utána se let volna nekem bekötni magam :(
2010. máj. 8. 16:05
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Nekem meg te basztad fel az agyam. Hogyan lehetsz ekkora uborka??? 50el falnak mész és nem lesz bajod??? Adok egy tippet. Vegyél egy rozzant ladát 10ezerért és menj neki egy falnak 50-el. Utána gyere fel és írd meg a tapasztalatod és azt is, hogy hány helyen tört el például a kezed vagy az orrod. Egyébként az ilyenektől kell félni, mint te.


Ezért tart itt a közlekedési morál ebben az országban. Az autósok 20%-a így gondolkodik és ilyen gyökér.

2010. máj. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Te kevered a dolgokat. Az oktató biztonságiöv bekapcsolásának szabályát szokták módosítani. Volt mikor az volt, hogy az oktatónak nem kell bekötnie magát, meg volt olyan is, hogy be kell.
2010. máj. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
ha ötvenel neki mész egy falnak uj autoval nem lesz bajod de viszont ha egy papírautoval akkor igen, és ha van benne légzsák is akkor se lesz bajod szoval ne hogy azt mond nekem hogy ha városon belül neki menék egy falnak 50-el tuti 100% hogy belehalok , talán van rá egy kis esély hogy igen de a valoszinüsége szerintem 2%- max :D
2010. máj. 10. 06:35
 24/35 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudomásul venni: beülsz, bekötsz
2010. máj. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

Meghalni nem fogsz, de biztos, hogy nem fogsz sérülések nélkül kiszállni. Max ha egy Lexus-al vagy egy Hummer-el próbálod akkor megúszhatod karcolás nélkül.


Legjobb ha kipróbálod. :D

2010. máj. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

"

A kérdező kommentje:

ha ötvenel neki mész egy falnak uj autoval nem lesz bajod de viszont ha egy papírautoval akkor igen, és ha van benne légzsák is akkor se lesz bajod szoval ne hogy azt mond nekem hogy ha városon belül neki menék egy falnak 50-el tuti 100% hogy belehalok , talán van rá egy kis esély hogy igen de a valoszinüsége szerintem 2%- max :D


"


ha rászántad volna azt a kemény 5 percet hogy megnézd az általam linkelt youtube videókat, nem beszélnél ilyen marhaságokat. az egyik épp arról szól, hogy ha van légzsák, de nem vagy bekötve, akkor is meghalhatsz. az okáért nézd meg a vidit!


egyébként van is egy ilyen kresz kérdés a vizsgán

"a légzsák helyettesíti-e a bizt. ővet?" mire a válasz:" nem". bár ebbe nullánál nagyobb IQ-val is tök könnyen rá lehet jönni, csak végig kellene gondolni a dolgokat.


ne keverjük már a szezont a fazonnal!

2010. máj. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

Azt az egy pontot az oktató magának ...fel. Remélem nem akarod reklámozni azt az iskolát.

Esetleg akkor is ezt mondja mikor a volt tanulója felcsavarodik egy fára, vagy neki megy valaki lakott területen belül és annyi.

De csak egy pontot jelentet a viszgán!!!!! Másnak meg az életét!

2010. máj. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
84%
Abba már belegondoltál, hogy ha te mész 50-el és veled szemben jön egy autó 50-el és ütköztök, akkor az olyan mintha 100-al mennél neki a falnak????
2010. máj. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
és azt se felejtsük el, hogy ez nem olyan, mintha 100ról lefékeznél, hiszen gyakorlatilag 1 sec. alatt lassulsz nullára :)
2010. máj. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim válasza:

Már ne is haragudj, de saját tapasztalatom alapján írom, hogy lakott területen belül is életet menthet a biztonsági öv. 7 éve karamboloztunk (nem papír autóval) és Anyukámnak az volt a szerencséje, hogy be volt kötve, különben kirepült volna az autóból, ugyanis frontálisan ütköztünk. Szerinted, ha Te mész 50-nel és a másik autó is 50-nel megy, akkor milyen sebességgel ütköztök össze?

Ilyen felelőtlennek lenni, az olyanok miatt mint Te van a sok baleset!

2010. máj. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!