Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha élőállat szállító kamiont...

Ha élőállat szállító kamiont szeretnék vezetni az alap szükséges vizsgákon kívül kell még valami speciális vizsga az állat szállításhoz is?

Figyelt kérdés
2017. márc. 12. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Állatgondozói vizsga.
2017. márc. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ezt cégnél nem lehet megcsinálni? enélkül a vizsga nélkül fel sem vesznek?
2017. márc. 13. 07:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem kell semmi, ha olyan messzire viszed, megy veled gondozó.
2017. márc. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
értem, azért is kérdeztem mert az álláshirdetésnél nem volt feltüntve hogy ilyesmi féle vizsga kéne, pedig szerintem azért írták volna ha nagyon fontos
2017. márc. 13. 12:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom valami rövid távon van mentesség, hosszú távú fuvarozásnál nincs. Csörgesd meg a Hunland Trade-et ők megmondják.
2017. márc. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi!☺
2017. márc. 13. 14:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Kiváló gyomor és jó vastag bőr az arcodon. Elég szívatós fuvarok. Millió buktatóval. Pihenőkben útálnak mint a fene (büdös, zajos). Stb stb.
2017. márc. 14. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kell egy állatszállítói vizsga. Öt évig érvényes, nem nagy dolog, megbukni csak az bukik meg, aki el sem megy.


Én voltam a Hunlandnál, nem nagyon ajánlom mert nagyon kemény meló, és annyival nem fizet többet. Sokat kell trükközni, állandó négykéz, kevés kivételtől eltekintve bunkó kollégák. Kár vele vesződni, külföldön megkeresel ugyanannyit vagy többet hűtővel, tartállyal, silóval, akármivel és nem kell 24 - ből 24 órát hajtanod, ganajt villáznod.

2017. márc. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!