Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Közlekedési tábla módosítására...

Közlekedési tábla módosítására vonatkozó kérvényt hol lehet beadni?

Figyelt kérdés

Egy kedves lakó a házban kérvényezte, hogy lehessen behajtani a házunk előtti útszakaszra, amely korábban mindkét irányból behajtani tilos tábla volt.

A probléma ezzel csak az, hogy a ház lépcsőjéről rögtön az úttestre lépsz a lépcső oldalfalától pedig semmit nem látsz.

Tegnap majdnem elütötték a kislányomat emiatt.

Hol tudom kezdeményezni a visszaállítását?

Előre is köszönöm!


2017. márc. 13. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyilván előbb konszenzust kellene elérni a kérdésben, magyarán ha valaki be akar hajtani, akkor nem biztos, hogy ezt tiltani kell, de a sebességet lehet szabályozni táblával, fekvőrendőrrel, ahogyan a beláthatoság is növelhető tükörrel. A módosítást az út kezelője végezheti el, tehát magánterületen a tulajdonos vagy az üzemeltető, közterületen az önkormányzat vagy az általa megbízott cég.
2017. márc. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én az önkormányzati képviselőnél kezdeném.
2017. márc. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
egy képet/google maps tegyél fel a helyszinről, mert nem nagyon tudom elképzelni, h a lépcsőről egyből úttestre érkezel...
2017. márc. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!