Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért alakult ki a "Közút nem...

Miért alakult ki a "Közút nem versenypálya" kifejezés?

Figyelt kérdés
Szerintem ez abszolút butaság, vagy gyereket nevelő emberek mondják ezt, vagy azok akik túl aggódják a vezetést. Én úgy vettem észre általában olyanok mennek gyorsan, akik tudják előre hogy hol mennyivel lehet, bizonytalanokat még nem láttam száguldani.
2017. márc. 19. 14:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem ez abszolút butaság, vagy gyereket nevelő emberek mondják ezt, vagy azok akik túl aggódják a vezetést."


Majd amikor 130-cal ledaralsz egy csaladot, akibol 1 is meghal es mesz a sittre 10 evre, akkor is ezen a kerdesen gondolkodj. Mint eppen a minap is ilyen tortent... attol, hogy valakit te nem latsz bizonytalannak, attol az meg lehet az ....

2017. márc. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

#11

Szerintem nem városi közlekedésről van szó. Vagy hogy érted? Ha szembe jött az a család előzés közben városon kívül, akkor annak nem csak a vezetési tudáshoz van köze, hanem ahhoz is, hogy az az ember egy balf**z.

2017. márc. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
teljesen mindegy varosi, vagy nem varosi kozlekedes a felelotlenseg mindenhol egyforma...
2017. márc. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Alex Fly ***** válasza:
100%
Egyszerű: a közút teljesen más célt szolgál, mint a versenypálya. És teljesen más szabályok szerint kell használni. Aki nem képes megkülönböztetni a kettőt, az a legjobb, ha gépjárművet maximum utasként használ.
2017. márc. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!