Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Van olyan ember a családotokba...

Van olyan ember a családotokban vagy ismerőseitek között, aki nagyon szabálytalanul vezet?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok,aki jól vezet,de a szabályokra nem nagyon figyel.Azt vettem észre,hogy sokan akik már 20-30 éve vezetnek sokszor nem is nagyon ismerik már a szabályokat,legalábbis nem mindet,ettől függetlenül jól vezetnek,nem okoznak balesetet.
2017. márc. 21. 07:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, és? Ezért miért a családomban lennie, meg pláne a családi kapcsolatokba kiírni?
2017. márc. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van több is, fiatalabbak is. Meg itt vagyok én is, nem kell messze menni. És ismerem a szabályokat, tudom hogy 50-el kell menni faluban például, mégsem tartom sokszor.
2017. márc. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
36%

úgy lenne korrekt a kiírás, hogy az én családomban némelyik nagyon gyengén vezet, a ti családotokban ez hogy van?


jogsival, vagy a nélkül?

2017. márc. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Beviz Elek ***** válasza:
25%

Mit takar hogy nem figyelünk a szabályokra? Egyirányú utcába nem megyünk forgalommal szemben, leállósávon nem előzünk, piroson nem megyünk át max sötét narancson, de a sebességkorlátozás,záróvonal csak ajánlat.


Ismerjük szabáltokat és a táblákat, pontosan tudjuk hogy kellene menni, de felülbíráljuk ha veszélytelenül megtehetjük

2017. márc. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!