Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mai napon történt velem hogy...

Mai napon történt velem hogy nagy volt a forgalom és ki akartam térni balra nagy ívbe a főútra és majdnem elütöttem egy gyalogost aki kerékpárt tolt?

Figyelt kérdés
De megálltam hirtelen kb 15km/h-val mentem. Bocsanatot is kertem kez intessel. Feljelenthet? Lehet bajom belőle?
2017. ápr. 7. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mire jelentene fel? Hogy megijesztetted?

Mondjuk nem írtad, hogy zebrán volt-e, de ha igen, akkor is csak akkor jelenthetne, ha nem adtad meg az elsőbbséget, és akkor is csak tanúval hisznek neki.

Ez még németországban is így van, tanú nélkül esély sem lenne.

2017. ápr. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire azért nem jelentgetősek az emberek.

Szerintem amúgy annyira megijedt, hogy meg sem jegyezte a rendszámod.

Amúgy meg, ha feljelent bizonyítsa is be.

Te meg figyelj jobban és vigyázz a "puhatestűekre".

2017. ápr. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mármint mi bajod lenne belőle?
2017. ápr. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Alex Fly ***** válasza:
56%
Miért jelentene fel? Mert nem adtad meg a neki járó elsőbbséget? Ezért önmagában felesleges . Örülj, hogy nem történt semmi baja és ezután jobban figyelj.
2017. ápr. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézd, ha nagyon akar, közúti veszélyeztetésért feljelenthet. De ehhez tényleg tanúk kellenek meg rengeteg szabadidő is. És ha nem voltál bunkó vele, akkor még túlzás is.
2017. ápr. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!