Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ti is megálltok a STOP tábláná...

Ti is megálltok a STOP táblánál, vagy csak én egyedül?

Figyelt kérdés
Kezdő vezető vagyok. Azért kérdem, mert sokat mondok, ha a tanulóvezetőkön kívül, talán ha egyet láttam, aki megállt. Mindenki csak átgurul, vagy le lassít, ha jön valami, mint a sima elsőbbségadás táblánál.
2017. ápr. 9. 07:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Azért ismerek nem egy olyan helyet, ahol a közútkezelő

eléggé benézte a történetet, és a stoptábla helyett elég

lenne egy EAK, illetve van olyan, ahol hiába az EAK,

meg kell állni, ráadásul kicsorogni, mert annyira rosszul

látható be.


Mindenesetre én speciel betartom a STOP táblát, főleg

olyan helyen, ahol még nem jártam, mert nem tudhatom,

hogy valós a stop tábla, vagy épp rosszul ítélték meg,

hogy milyen táblát rakjanak ki.

2017. ápr. 11. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Na, azt megnézném, hogy itt megáll bárki az ide írogatók közül, amikor nincs a környéken autó:

[link]


Az egyik faluból a másikba visz át az út, viszonylag forgalmas, azaz nagyjából percenként megy rajta valaki.

Jobbról, a vasúton át fél naponként jön egy kamion, az útburkolat minősége miatt 5 km/h sebességgel, és hogy a megállás miatt nehogy rácsukódjon a sorompó csapórúdja (ami tulajdonképpen felesleges is, mert behajtani tilos), ezért mindenkinek meg kell állnia a főúton.

Ha már mindenképpen a kamiont kell védeni, akkor miért nem elég egy EAK tábla?

2017. ápr. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!