Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mennyi esélyem van egyből...

Mennyi esélyem van egyből karambolozni, ha több mint 1 év után megyek ki ismét a forgalomba?

Figyelt kérdés
Egy nagyon jófajta 2000-es dízelen szereztem meg a jogsit még tavaly áprilisban, de azóta sem vezettem, mert nekünk csak egy 1.4-es +20 éves ezerszer széttört csotrogányunk van, ami fateromnak a munkaeszköze és nélküle nem tudna dolgozni. Elsősorban az állapota (atomciki beleülni), másrészt az autó miatti függőségünk miatt sem mertem még vezetni. De egy jó ideig nem is lesz pénzem kocsira, így muszáj lenne már valahova elmennem vele, csak félek, hogy egyből széttöröm miután 1 évet nem is vezettem. Szerintetek jogos az aggodalmam? Mit tegyek, hogy újra visszarázódjak a forgalomba? Van köztetek aki hasonló problémával küzd?

2017. máj. 1. 14:11
 1/4 anonim válasza:
100%
Vegyélegy pár ± òrát magán oktatóál ismétlésként!
2017. máj. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak félsz? Akkor maradj otthon vele, a közlekedés nem játék....
2017. máj. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

hova akarsz visszarázódni, ha tanfolyamon kívül nem is mentél még sehova...


ne egyből forgalommal és belvárossal kezdd..

2017. máj. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%
Nem elég hogy lenézed apád kocsiját amivel azt a pénzt keresi amiből enni kapsz,de még össze is akarod törni.Én a helyébe előre felpofoználak ,mert 100% hogy bajt fogsz csinálni.
2017. máj. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!