Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Érvényes addig a papír, amit...

Érvényes addig a papír, amit kaptunk az okmányirodában, amíg nem küldték még ki a jogosítványt?

Figyelt kérdés
2010. máj. 15. 12:53
 1/5 anonim válasza:
0%
Igen érvényes! Én két hétig vezettem a papírral.
2010. máj. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az a papír semeddig, sehová, senki felügyelete mellett nem érvényes, semmilyen jármű vezetésére. Jó lenne ezt végre megtanulni...
2010. máj. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
19%
első jogsinál meg kell várni, amúgy, ha hosszabítasz vezethetsz bátran. ott is elmondják. ha vezetsz vele,és első jogsi, akkor jogi következményei lehetnek.
2010. máj. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%

Hosszabításnál SEM közlekedhetsz ezzel a papírral, ha még érvényes a régi jogsid akkor azzal vezethetsz, és az új átvételekor adod le a régit.

NEM helyettesíti a jogosítványt semmilyen körülmények közt.

Ha rákérdeztél volna, elmondták volna az okmányirodán is.

2010. máj. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az utólsó válaszolónak nincs igaza, régi lejárt jogosítvánnyal, plusz azzal a papírral amit az okmányiroda állít ki a jogsi cseréjekor, vezethetsz! Rajta van azon a papírom, hogy meddig vezethetsz így ezzel a papírral. Én épp most csütörtökön voltam az okmányirodában, a régi lejárt jogsimat sem kellett otthagyni, azzal továbbra is vezethetek azzal a papírral amit adtak.
2010. máj. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!