Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kerékpározás közben fülhallgat...

Kerékpározás közben fülhallgatóval tiltott zenét hallgatni?

Figyelt kérdés

2017. máj. 4. 09:51
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezetten balesetveszélyes, nem hallod a forgalom hangjait. Ha nem is tiltott, amit kétlek, akkor sem ajánlom. Én gyalog sem szeretem a fülhallgatót, biciklivel pedig kész életveszély.
2017. máj. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok róla, hogy kifejezetten tiltott lenne, de ha nem pályázol a darwin-díjra, akkor erősen ellenjavalt.
2017. máj. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
...Csak mert kb 8-10 éve így kerékpározom,soha semmi negatívum nem történt; de ma megállított a rendőr, és levetette velem.
2017. máj. 4. 10:06
 4/42 anonim ***** válasza:
96%
Pedig sajnos mennyi ilyen kerekparos van......
2017. máj. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%
Mert annak a rendőrnek van esze,előre látó,te meg ön magadra főleg,de a közlekedésben résztvevőkre is veszélyes vagy.
2017. máj. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%

Életem delén már túl vagyok. Azt még szeretném megérni, hogy egyszer valaki olyan kérdést ír ki, amelyben önmagát és a többieket félti, s nem a rendőrtől tart.

Ennyi a véleményem erről.

2017. máj. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
57%
Én azt nem értem, miért pont tiltott zenét akarsz hallgatni? És egyáltalán, milyen zene van betiltva?
2017. máj. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
87%

Bocs de szerintem retardált vagy ha 8-10 éve így tekersz...


10 métert nem "mernék" úgy tekerni, hogy nem hallom mi zajlik körülöttem.


A másik a visszapillantó, régen úgy voltam vele, hogy az tök gáz, minek az??? hátra tudok fordulni


amióta tettem a túrabringára (4 éve) azóta meg úgy vagyok vele, hogy hogy a francba tudtam eddig anélkül tekerni???

+1 "segítség"


a hallásod szintén segítség, Te meg a zenével megszüntetsz egy elég fontos segítséget

2017. máj. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
84%
Kb tíz másodpercenként hátra kéne forogjak, hogy tudjam mi a helyzet mögöttem.
2017. máj. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%
Igen nagy baromság bringázás közben zenét hallgatni, mert az életed múlhat azon, meghallod-e a közeledő veszélyt.
2017. máj. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!