Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Nyíregyházán van olyan autósis...

Nyíregyházán van olyan autósiskola, ahol úgy vehetnék órákat, hogy van érvényes vezetői engedélyem?

Figyelt kérdés
Majd' egy évtizede nem vezettem, most viszont várhatóan szükségem lehet majd a vezetési tudásra (ezért pl. most újíttattam meg a 2 éve lejárt vezetői engedélyt). Nyíregyházán van olyan lehetőség ahol ésszerű összegért (kb. 40-45e Ft) kb. 6-8 órát tudok venni egy oktatótól, hogy felfrissítse a tudásomat? Ha van, tudnátok ajánlani autósiskolát (melyik a legjobb)?

2017. máj. 6. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Minden bizonnyal van oktató, aki vállal korrepetálást a már jogosítványt szerzett, de vezetési gyakorlattal nem rendelkező számára.

Ebbe nem kell az iskolát bevonni, nem tanuló lesz az illető, amivel nem árt tisztában lenni.

Tehát oktatót keress ismerősökön keresztül, ne iskolát.

2017. máj. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Amit írtál az nem ésszerű összeg (5-6 ezer/óra).

Kb. 3-4 ezer szokott lenni egy óra.

És igen, nem kell ehhez iskola, csak egy oktató.

De megkérdezheted egy iskolában, hogy tudnak-e valakit ajánlani, akinél van hely.

2017. máj. 7. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, akkor valószínűleg oktatót fogok keresni és vele beszélem meg az órákat. Közben pedig utánanéztem az áraknak, abban a hitben voltam, hogy amióta 2005-ben vizsgáztam, durván elszálltak az árak, de szerencsére az óraárak nem nagyon (3000-3500/óra), csak a vizsgaárak mentek őrült magasságokba (11000-12000 Ft/gyakorlati vizsga), de szerencsére nekem csak órákra van szükségem.
2017. máj. 7. 21:47
 4/4 anonim ***** válasza:
A vizsgaár azért emelkedett, mert összevonták a rutint és a forgalmi vizsgát.
2017. máj. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!