Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Amit az orvos kiállít jogosítv...

Amit az orvos kiállít jogosítványhoz orvosi alkalmassági papírt az meddig érvényes?

Figyelt kérdés
Tehát úgy értem ugye elmegyek a dokihoz kiállítja jogsi alkalmassági papírt ,és ezt meddig lehet felhasználni olyan értelemben ,hogy autós suli meddig fogadja el meg jogsi kiváltás ügyintézéskor a közlekedési hatóság ,stb?

2014. márc. 31. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
13%
40 éves kor előtt 10 évig érvényes, 40 után már csak 5 évig, de egyébként rajta van az érvényességi idő.
2014. márc. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt tudom. De az autos suli vagy közlekedési hatóságnál nincs olyan hogy 3honapnal nem régebbi papírt fogad csak el vagy ilyesmi ? Az érvényességi időt azt tudom meddig van.
2014. márc. 31. 21:25
 3/5 anonim ***** válasza:
22%

Az érvényességi idő addig van, ami rá van írva.

Mit nem lehet ezen érteni?

Ha a lejárat előtt két nappal lesz jogsid, akkor két napig lesz érvényes.

2014. márc. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Okes most mar Vili :D köszi :) hat azért 10 evet nem akarok várni.


Elszeretnem kezdeni minél hamarabb.

2014. márc. 31. 22:51
 5/5 A kérdező kommentje:

Pár heten belül ha minden rendben megy.


Remelem jo autós sulit fogok majd ki.

2014. márc. 31. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!