Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Okozhat-e az autó fényezésének...

Okozhat-e az autó fényezésének gépi polírozása festék lepattogzást?

Figyelt kérdés
Elvittem az autómat (2005.01. havi Seat Toledo) gépi polírozásra. Mikor visszakaptam leesett az állam. Az összes elemen apró lepattogzások voltak, amelyet a "szaki" később kijavított.Az eredmény siralmas. Az alapozó réteg fenn maradt, de a lakkozás lepattogzott. Azt mondja a "szaki" hogy a kavicsfelverődések stb miatt van ez. De az autó oldalán, hátulján, minden felé vannak ilyen 3-4mm átmérőjű hibák. 6 éves gyári fényezésről van szó. Sajnos fényképet nem tudok a hibáról mutatni, mert mind ki lett "javítva". Mi a véleményetek? Előfordulhat ilyen? Ha igen, akkor mi okozhatja?
2011. aug. 21. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg nem lenne szabad megtörténnie.
2011. aug. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De akkor mi okozhatta ezt? Nem megfelelő polírpaszta? Vagy durva bánásmód? Értetlenül állok az egész dolog előtt, és bizonyítani sem tudom, hogy mit hibázott aki csinálta, vagy mit nem :S
2011. aug. 21. 22:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a mester jól dolgozott, akkor a fényezés volt hitvány minőségű.
2011. aug. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a "mester" hanyag volt mint a magyar nagyokos szakik többsége
2011. aug. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!