Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Traffi mér 2x2 sávos úton?

Traffi mér 2x2 sávos úton?

Figyelt kérdés
A 86 os számú főúton 2x2 sávos úton (110 es szakasz) az egyik nap nagyon gyanúsan állt egy fehér furgon az út mellett,én a belső sávban nagyjából 130 al előztem kamionsort majd amikor megláttam ezt a gyanus autót lassitottam és megpróbáltam "elbújni" az egyik kamion mögött mennyi az esély hogy így kapok csekket?Illetve milyen messziről tud mérni?A fehér furgont nagyábol 500 méterrel elöbb vettem észre és lassítottam is 110 re tehat a mire közel értem hozzá már betartottam a sebessegkorlátozást.
2017. máj. 20. 23:56
 1/10 A kérdező kommentje:
Illetve ha mér akkor mindkét sávot méri?A belsőt és a külsőt is?
2017. máj. 21. 00:03
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Messziről mér, közelről fényképez.

Tehát hiába lassítottál, amikor közel értél, mert attól még ugyanúgy lefényképez, ha előzőleg bemért.


Amúgy nem ilyen narancssárga villogós furgon volt? Az csak a teherautóknak az útdíját ellenőrzi.

2017. máj. 21. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Nem a rendőr miatt vagyunk szabályosak, hanem önmagunkért és másokért. Adott helyen, ha valóban csak 130 volt a sebességed, nem is büntettek volna semennyire, 131 esetén 30 ezer és 4 pont. Ha a kocsi mutatott 130-at, az biztosan valamivel kevesebb. Ne siess, mert emberek halnak meg, a húsleves meg úgyis kihűl.
2017. máj. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Körmend egyházasrádóc között volt? Ott az erdészet autója is szokott oldalt állni. Illetve majdnem mindig kint van a teherautók matricáit ellenőrző furgon. Én még ezen a szakaszon soha nem láttam trafit. Az okát nem tudom.
2017. máj. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Igen Körmend és Rádóc között volt és tudom hogy szokott ott erdészeti autó állni de ez valamiért nagyon gyanusan állt ott.Nem szoktam sietni csak túlakartam magam vergődni a több kilóméteres kamionsoron ami végülis sikerült de remélem nem 30 ezer forint fejében :D
2017. máj. 21. 13:52
 6/10 A kérdező kommentje:
Egyébként villogó nem volt a furgonon szóval reményeim szerint akkor mégis csak erdészeti autó volt
2017. máj. 21. 13:53
 7/10 anonim ***** válasza:
Múlt nap rendőr autó is állt ott, de trafi nem volt benne. Faluban se mondta senki, hogy mértek volna, pedig annak híre menne, ha unyom felé mérnek, azt is kiírják facere a falubeliek. Pedig ha oda kiállnának, tudnának kaszálni. Napi szinten ezrével előznek ott 130-160-nal. Mindenki gyorsan meg akarja előzni a kamionokat. Utána mindkét irányba nehéz előzni elég sokáig.
2017. máj. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy tudnának kaszálni de remélem nem pont csütörtökön jutott eszükbe :D
2017. máj. 21. 15:25
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem direkt nem mérnek. Tized olyan veszélyes ott előzni 130-140-es tempóval mint utána bármelyik irányban 90-nel. Nem ők nélkül nincs azon a szakaszon baleset, bezzeg utána par km-en belül havonta és gyakran halálos.
2017. máj. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Pontosan,én is ezért szeretek jobban előzni ott és gyorsan túlesni a kamionáradaton
2017. máj. 21. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!