Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Lehet-e később bajom ebből?

Lehet-e később bajom ebből?

Figyelt kérdés

Nemrég volt egy kisebb balesetem amiben én voltam a vétlen. Én motorral voltam, a másik fél autóval. Ő levágta a kanyart én pedig már nem bírtam annyit korrigálni, így a lábtartóval hozzáértem az autójához, valószínűleg az ajtót meghúzhattam, behorpadhatott. A motorban semmi kár nem keletkezett, a lábtartó gumija sérült egy kicsit, de nem számottevően. Én megálltam a koccanás után, vártam nagyjából 10 percet, de a másik fél elhajtott, nem jött vissza, így elhagytam a helyszínt, rendőrt nem hívtam, mert nem keletkezett károm tulajdonképpen, tanú nem volt aki látta volna az esetet.

A kérdésem az lenne, hogy származhat-e nekem ebből bajom, ha ő később bement a rendőrségre, hogy egy motoros neki ment, elferdítve a történetet.


2017. máj. 27. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, ha problémázott volna ezen, megállt volna, de gondolom ő volt inkább beijedve, hogy hülyeséget csinált és inkább elhajtott.
2017. máj. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igazából eddig nem aggódtam ezen, de manapság nem nagyon lehet bízni semmiben sem.
2017. máj. 27. 13:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Elég nehezen tudná bebizonyítani, hogy úgy történt, ahogy állítja. Esetleg hamis tanúkkal (ha találna akkora madarakat, akik bűncselekményt követnének el csak azért, hogy veled kitoljanak), ráadásul a mobiljaitok cellainformációi is mást mondanának (te ott maradtál, ő elhajtott).
2017. jún. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!