Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Egy ilyen helyzetet hogyan...

Feketeruhasember kérdése:

Egy ilyen helyzetet hogyan lehet megoldani? (video)

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=NJA0uSvRYAs


Egyáltalán van rá valami szabály hogy ilyenkor ki kit engedjen el?


Vajon min mehetett keresztül a szegény opeles nő amikor elkezdett tolatni?


2017. jún. 3. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A fehér kocsinak kellett volna neki jobbra lehúzódni, akkor a sötét autó símán elfér mellette.
2017. jún. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Agyatlan hülyék ezek,de mind a kettő. A piros matiz mellett simán eljött a fekete autó ,szóval szépen elfért volna egymás mellett a kettő. De ha nem is fért volna el,és nincs elsőbbség adás tábla,ami szabályozza melyik oldalnak van elsőbbsége, akkor az tolat hátra akinek az könnyebb,tehát aki az útszükület végéhez közelebb van és gyakorlatilag 5 métert kell csak hátramennie ,itt jelen esetben a fekete kocsi az.
2017. jún. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az opelos nő tudta, hogy nem tud tolatni és nem akart beégni vagy nekitolatni valaminek.

A önérzetes mercis meg csak simán "takarodj előlem, nekem mercim van, én nem fogok itt tolatgatni"


Normális emberek esetén nem alakul ki ilyen szituáció.

Ha két normális ember vezet, akkor elfér egymás mellett a két autó.

Ha csak egy, akkor az visszatolat.

Ez pont egy olyan szerencsétlen eset volt, hogy két idióta találkozott.

2017. jún. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Itt a fehér autónak kellett volna elsőbbséget adni feketének. El kellett volna egymás mellett férniük. Nekem is volt ilyen szitum, ott a Thaliás padkázott mert nekem alacsony az alja a kocsimnak. Vagy a másik, hogy tolatok vissza vagy 100 métert szűk helyen ahol autók voltak. Van egy frankó hely a környékünkön, ki szokták tenni, hogy meddig tartózkodik ott a kocsi és mögé állnak, itt ilyen ha a város kijelöl egy lakóövezetet fizető parkolónak, de kivételt tesz 1 utcának. Ha érdekel valakit végigmegyek rajta délutáni csúcsba :) nagyon mókás.
2017. jún. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogyan lehet megoldani? Ésszel. Itt a legjobban az idegesített volna fel, ha ott lettem volna mögöttük, hogy mindkét fél beleállt az álláspontjába anélkül, hogy bármelyikük is tett volna egy lépést a megoldás irányába. Látszólag egyikük sem próbált kommunikálni a másikkal, nem érveltek, csak szépen húzták egymás agyát tíz percig. És tuti, hogy mindketten sokkal rosszabb hangulatban folytatták a napjukat, holott az ilyet egy relatíve gyors tolatással és egy félmosollyal el lehet intézni kulturáltan.
2017. jún. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Egyáltalán van rá valami szabály hogy ilyenkor ki kit engedjen el?"


A videón úgy tűnik, hogy a Mercis sávja fogy el a parkoló autók miatt, neki kellett volna elengednie azt akinek szabad a sávja. Helye is lett volna félre állni, csak épp bunkó volt, a másik meg nem engedett, pont mint a két kis bárány a videó elején. Bár felénk a két kis kecske van a mesében.

2017. jún. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!