Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Sokan miért kezdenek olyankor...

Sokan miért kezdenek olyankor is előzni mikor alig férnek már be a másik elé?

Figyelt kérdés

Nem értem az ilyen embereket. Sokat járok a 4esen debrecen-szolnok útvonalon és 7-8 alkalommal úgy előznek rám, hogy fékezzek.

Tegnap egy suzukis csinálta ezt.

Mindig 95 re van a tempomatom beállítva, így szépen 8. sebességbe elgurulok.

Beértem egy kamiont na mondom mindjárt megelőzöm csak elengedem akik jönnek szembe. Erre a kis suzukis elkezdett előzni. Ha nem fékezek le 40 re akkor ütközés lett volna.

381 lovas autóm van, de még azzal sem merek így előzgetni csak ha szabad a terep.

Az ilyen nyomorékok miatt szívja meg az olyan aki normálisan közlekedik.....


A másik pedig, hogy éjjel is soksn minek hajtanak 80-90 éltöbbel????

Összel villogott egy Pegaut, hogy mennyek már...mikor nem jött szembe senki megelőzött és az egyenes szakaszon hamar ott is hagyott. Majd kb 2 km re kersztbe volt az út szélén szarrá törve mert egy ôz elé ment..


Ezért nem hajtok mert éjjel sokszor csak akkor lehet észre venni az őzet ha már elèm jön. Nem mindegy, hogy 130 ról vagy 80 ról kell fékezni.


Jó az az éjjellátó berendezés, de az ugráló őz akkir is kiszámíthatatlan hiába jelzi, hogy az útszélén van. Attól elém ugrik.



2017. jún. 8. 09:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hallod, legyünk őszinték, az óra szerinti 95 kevés országúton, főleg egy 381 lovas autónál.....
2017. jún. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Igen, szinte hangja sincs 95 nél. De a szabályok ugyanúgy vonatkoznak rám is.
2017. jún. 8. 16:00
 13/13 anonim ***** válasza:

De cuki, még rajzoltál is :D

Nyilván én sem szoktam előzni, ha jönnek szemben, közel, főleg nem egy kamiont. De szerintem a Suzukis is úgy gondolta, hogy csak téged előz meg, és majd utána a kamiont.

2017. jún. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!