Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A nemzeti tengelyterhelés...

A nemzeti tengelyterhelés mérő renszerrel személyautókat és kisteherautókat is fognak mérni a nagyteherautók mellett?

Figyelt kérdés
Mérik majd a kicsiket is? És bírsàgolják is?

2017. jún. 10. 15:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindent megmér ami áthalad rajta. A kérdésben szereplők közül, csak a kisteherautósoknak kell parázni. Nálunk nagy divat, hogy visszaminősítik az 5 tonnás sprintert 3,5 tonnásra így nincs drága útdíj és tachográf, aztán ugyanúgy megpakolják 5-6 tonnáig. Na ezt ki fogja tudni szűrni.
2017. jún. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
ahogy előttem írta a válaszoló.. ( személyautókat nem. )
2017. jún. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
de, személyautókat is mérni fog.
2017. jún. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
Szívás lesz a sok román és ukrán Sprinteresnek, mert mindegyik túl van pakolva, és a traileren is kétszer akkora autó van, mint amennyit szabad lenne hogy vigyenek.
2017. jún. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Utalások vannak arra, hogy személygépkocsikat is mérni fog.

De! Május végéig, a 89 mérőhelyből, 10 készült el. És lesz próbaidő. Az új határidő: az év vége. A VÉDA is kapott néhány módosító határidőt.

2017. jún. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Aha, és az ukrán meg a román Sprinterekről milyen adatbázisa is van a magyar rendőrségnek? És ukrán üzemeltetők levélcímeiről? Ja, hogy semmilyen?


A külföldieket továbbra is inkább helyszíni ellenőrzésen tudják majd megfogni, persze valamennyit segit, ha előre tudják, hogy közeledik egy gyanúsan súlyos kisteher, jó volna megnézni a papirjait.

2017. jún. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6-os

Én örülnék a legjobban, ha semmilyen adatbázisuk nem lenne. De szerintem simán megoldható, hogy a mérőpont után rendszám alapján kiszedik őket. Mint a kamionokat. Mondjuk Magyarországon ez nem túl bevett szokás.

2017. jún. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"De! Május végéig, a 89 mérőhelyből, 10 készült el."


Azt furcsállom, ugyanis az M7-esen és az M70-en kész mind a 7, az M1-en is készen vannak, Ácsnál már március óta tesztüzemben vannak. Az M3-on is elkészült mind, a 4-esen is kész van Szolnoknál, a 86-oson is elkészült.


És ezek csak azok amiket az elmúlt pár napban láttam :D

2017. jún. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Johny, te ácsi vagy? :)
2017. jún. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ácsi, én nem vagyok ácsi, csak hallottam, hogy az volt az első ami elindult :D
2017. jún. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!