Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Elütötettem egy kutyát, a...

Proszesszordrben kérdése:

Elütötettem egy kutyát, a gazdája meglett aztmondta kifizeti a kárt Azóta nem lehet elérni.1hónapja volt az eset. Mit csináljak? Rendőrség?

Figyelt kérdés

2017. jún. 11. 03:39
 1/5 anonim ***** válasza:
1 hónap után már semmit nem fog csinálni a rendőrség. Polgári pert indíthatsz de neked kell bizonyítanod mindent.
2017. jún. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tanulópénz.
2017. jún. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj hogy ennyivel megúsztad, mert ha az én kutyámat ütötted volna el a te károdat az intenzíven orvosolnák! Legközelebb majd ha egy gyerek szalad a kocsid elé mondd a rendőrnek, hogy a szüleitől kérsz kártérítést mert összetört a kocsid....
2017. jún. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3: ha egy gyerek szabálytalanul a kocsi elé szalad és a kocsiban kár keletkezik, azt ugyanúgy ki kell fizetnie a gyerek szüleinek, ahogy a kutya gazdájának is. Ha másnak kárt okozol vagy kárt okoz egy rád bízott dolog/élőlény, akkor azért felelős vagy. Persze ezt majd csak akkor fogod megérteni, ha a te kocsidat töri össze egy felelőtlenül tartott kutya.
2017. jún. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A soförnek is mindent meg kell tennie, hogy ne legyrn baleset. Külömben buntetheto.
2017. jún. 18. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!