Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » 10 hónap jogosítvány bevonása...

10 hónap jogosítvány bevonása után lehet-e vezetni?

Figyelt kérdés
Ismerősöm jogosítványát szabálysértés miatt 10 hónapra bevonták, a bevonás idejének a fele már lejárt,mivel külföldön él így a jogsi nem lett leadva. Utánképzést már elvégezte,ami be is van jegyezve. Pár hónap és letelik,vezethet-e utána? Orvosi érvényes. Köszi a válaszokat.

2017. jún. 19. 10:33
 1/2 Viktória Török válasza:
Nyilván Akkor vezethetsz ha vissza kaptad a jogsit
2017. jún. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm,azt én is tudom. Arra voltam kíváncsi,hogy mivel az utánképzés már be lett jegyezve,így csak igényelni kell az újat? Mivel adatváltozás is volt. De már megnyugtattak a Kormányhivatalnál,hogy természetesen a lejárat után azonnal lehet menni újat igényelni,mert már minden új adat és az utánképzés is be van jegyezve. Azért köszönöm :)
2017. jún. 24. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!