Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Átmentem egy piroson, ezután...

Átmentem egy piroson, ezután mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Sajnos figyelmetlenségből áthajtottam egy piroson nincs kifogás hibáztam. Pesten történt ez a félrelépésem, ahogyan a Hungária körút-ról a Kerepesi útra rákanyarodunk ott az első lámpánál. A táblákat néztem nehogy gyorsan hajtsak, közben előttem az utat is, minden tiszta volt amíg egyszer csak föl nem pillantok az éppen fölöttem lévő pirosra. Most voltam először Pesten nemrég jött meg a jogsim, mozizni mentünk. 17 éves vagyok és saját pénzből élek így a nyáron. Tehát hála a jó égnek az első és a legfontosabb az hogy nem lett baj, de nem tudom hogy így most ugrott-e az a pénz amiért a nyáron dolgoztam? :/

2017. júl. 23. 22:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
48%

ne parázz. nem jön bünti, csak dőlj hátra a fotelban.


mázlid van(volt) hogy nem ütköztél.

2017. júl. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
55%
50 ezer a bünti a piroson való áthajtásért.
2017. júl. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
62%
Valószínüleg nem büntettek meg.
2017. júl. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%
Vannak lámpák, ahol kamera van, ott sajnos nem lehet megúszni, ha átcsúszol a piroson. Ritkán járok arra, nem tudom ez a kereszteződés olyan lehet-e, de úgy rémlik talán nem.
2017. júl. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat és igen nagyon örülök hogy nem történt nagy baj. Minden esetre félre rakok majd 50 ezret. Ha valaki tud arról a lámpáról valamit az nagyon hasznos lenne számomra.
2017. júl. 23. 23:10
 6/17 anonim ***** válasza:
52%
uhh szegény most figyelheted a postaládát ezerrel :/ mer ha kamerás akkor lehet belőle bírság asszem
2017. júl. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
49%

Tegyél félre 50 000-ret.


Ha jön csekk akkor lesz miből befizetni.

Ha nem jön csekk, akkor meghívsz minket kocsmázni :)

2017. júl. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
59%
Menj el arra mégegyszer gyalog és nézd meg van-e kamera.
2017. júl. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Neked annyi. Pintér személyesen ír majd egy levelet, fegyházba kell vonulnod. Állítólag visszaállítják a halálbüntetést. Valószínűleg kinyújtanak majd, faltól falig.
2017. júl. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
15%
A rendőrség piros lámpán áthajtos reszlege figyeli ezt az oldalt!Kár volt írnod mert most jol lebuktattad magad,ők meg már ip címről le is nyomoztak....mar mindent tudnak rólad....nem soká kattan a bilincs....fellebbezésnek helye nincs!
2017. júl. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!