Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Átmentem egy piroson, ezután...

Átmentem egy piroson, ezután mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Sajnos figyelmetlenségből áthajtottam egy piroson nincs kifogás hibáztam. Pesten történt ez a félrelépésem, ahogyan a Hungária körút-ról a Kerepesi útra rákanyarodunk ott az első lámpánál. A táblákat néztem nehogy gyorsan hajtsak, közben előttem az utat is, minden tiszta volt amíg egyszer csak föl nem pillantok az éppen fölöttem lévő pirosra. Most voltam először Pesten nemrég jött meg a jogsim, mozizni mentünk. 17 éves vagyok és saját pénzből élek így a nyáron. Tehát hála a jó égnek az első és a legfontosabb az hogy nem lett baj, de nem tudom hogy így most ugrott-e az a pénz amiért a nyáron dolgoztam? :/

2017. júl. 23. 22:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
20%

Erre a kérdésre nem válaszolok.

DE !! Nekem meg azt irja már le valaki hogy ha adnak itt egy választ , és az vagy tetszik vagy nem, miért kell lepontozni?

Nyilván ha mindenki egyforma választ tudna adni, nem volna szükség megkérdezni.

2017. júl. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Gondolom a sittre vágós és a lenyomozós téma az kamu. Csak az 50eztes csekkre számíthatok.
2017. júl. 24. 11:23
 13/17 anonim ***** válasza:
74%
Én értelmes választ adtam, (van lámpa, ahol kamera is működik) mégis lepontoztak. Nem kell vele foglalkozni, néhány nyomorult ebben leli örömét.
2017. júl. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Igen az értelmes válaszokat nagyon köszönöm, és bár ez nekem itt ezen az oldalon nem számít, de minden számomra hasznos választ pozitívan értékelek. Ezen az oldalon mindig is lesznek olyanok akik a névtelenségtől felbátorodva beszólogatnak, leértékelik a másikat vagy csak direkt hülyeségeket válaszolnak. Nem szeretném hogy elforduljon más irányba a téma csak ha már vannak velem egyetértő emberek akkor kifejtem az én véleményemet is.
2017. júl. 24. 13:07
 15/17 anonim ***** válasza:
39%

"néhány nyomorult ebben leli örömét."


Te idióta, valami nem dereng arról, hogy mi a mondanivalója a válaszoknak?

Valószínű az, hogy nem lesz semmi baja a kérdezőnek ebből.

Csak vannak ilyen rém komoly véglények, mint te.

2017. júl. 27. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Na, az ilyen nyomorultakra gondoltam, mint ez a 15-ös. :-)
2017. júl. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Lett bünti? Mikor jött meg ha jött? Remélem nem jött.
2017. dec. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!