Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Tényleg léteznek ennyire...

Tényleg léteznek ennyire rossz sofőrök?

Figyelt kérdés

Azért elkezd mutogatni, mert beállok a házunk elé..(teljesen szabályosan)

Normális az ilyen?


2017. júl. 25. 12:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

De miért mutogatott? Mi zavarta ebben? Addig várnia kellett, vagy mi?

Ettől még nem biztos, hogy rossz sofőr, csak türelmetlen :)

2017. júl. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ihen, gondolom az, hogy pár másodperccel később ért oda...
2017. júl. 25. 12:49
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, van ilyen bőven, nem kell velük foglalkozni. Engem is idegesít néha. De úgy vagyok vele, hogy ennél nagyobb baj sose érjen közlekedés közben :)
2017. júl. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Félig az én sávomban jött szembe,(semmi nem indokolta), és vicsorgott,görcsösen szorítva a kormányt, az állatja.Az ilyet le kell sza.ni! Magyarországon semmilyen közlekedési kultúra nincs. Én és felhúztam magam rajta egyébként :)
2017. júl. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Ettől nem rossz sofőr, csak szimplán köcsög... Vannak ilyenek, friss jogsim van és most szembesülök vele, hogy milyen is a "közlekedési morál", de ezekhez még hozzá kell szoknom. Én például azon vagyok mindig kiakadva, hogy az emberek nem adják meg az elsőbbséget.... Például az ilyen bevásárlóközpontok parkolóiban ugye többnyire nincsenek táblák, a jobbkéz szabály ér, de kb. sosem adják meg az elsőbbséget maximum akkor, ha már régóta ott állok és akkor jófejségből kiengednek, de akkor még én legyek a hálás... Valamint szimpla kereszteződéseknél is gyakori az ilyen, sokan még a stop táblánál sem állnak meg, amiből már rengeteg baleset született a városban, pedig kb. 5 tábla, felfestés, villogó lámpa jelzi, de úgy néz ki, hogy vannak emberek, akik így is képesek figyelmen kívül hagyni... Viszont a múltkor például a körforgalomban jött velem szembe egy autó, úgyhogy azóta már nem lepődök meg az ilyeneken :)
2017. júl. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt már ilyen (szinte hetente). Mindig időben indexelek, mikor bekanyarodom balra a ház elé. Magas a behajtó szintkülönbsége, ezért csak lépésben lehet felhajtani. Na, ilyenkor szoktak rendszeresen ledudálni hátulról.

Leszarom, mert ezek miatt nem fogom szétcseszni a futóművemet.

2017. júl. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
másik nagy kedvenc, ha már ennyi sztorit írtatok:) fiatal csajszi, 60al végig a főúton, csúcsforgalomba.. Mikor beérek a városba, és mellé kerülök, hát nem telefonozik?
2017. júl. 25. 23:27
 8/10 A kérdező kommentje:
5ös, nem teljesen értek veled egyet.. Szerintem egy jó sofőr tisztában van azzal, hogy ha valaki indexel, nyilván azért teszi, mert irányt akar változtatni, nem pedig azért, hogy kib@sszon a mögötte haladókkal..
2017. júl. 25. 23:31
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet túl lassan hajtottad végre a manővert és feldühítetted ráadásul ha kint volt a T betű akkor jogtalanul háborodott fel...

Gondolom nem volt kint a T betű és valami bénázónak vélt akikből sok van az úton (ez nem magyarázat tudom csak ezt gondolom)

Van hogy én is beintek de ilyért nem mert ahhoz nagy baromságot kell csinálni

2017. júl. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem voltam túl lassú, és nem is friss a jogsim..Napi szinten többször beállok, eddig senkinek, semmilyen problémája nem volt a manőverezésemmel..
2017. júl. 26. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!