Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Honnan tudom hogy kaptam e...

BélaXY7 kérdése:

Honnan tudom hogy kaptam e büntető pontot?

Figyelt kérdés
Megállított a rendőr. Mindegy miért. A társa mondta neki, hogy ez 2 büntetőpont. Az engem igazoltató rendőr neki mondott vmit, nekem bírságot nem rótt ki (nem mondott semmit h helyszíni vagy majd jön csekk ennyiről és ennyiről) és azt se mondta h ez X pontomban lesz. Vissza adta a papírjaim megkérdezute megértettem e (persze h meg) és elengedett. Ha jár pont akkor csak ad vmit vagy aláirat vagy...?

2017. aug. 9. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Pontról papírt adott volna a pénzbüntetéssel együtt.
2017. aug. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kapsz. A büntetés mellé jár a pont. Olyan nincs, hogy most osztogatják a hiba pontokat, de büntetést nem. Szóval ne félj. :) De, ha lenne is 2 pontod akkor sincs semmi 18 után vagy hogy veszik el a jogsit és újra kell vizsgázni, de 2 év alatt ezek a pontok mindig elélvülnek szóval. Igazából szart sem ér az egész.
2017. aug. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kösztök! Megnyugodtam. Azert is zavart mert hetfőn kaptam kézhez a jogsit és így indítani... 😃
2017. aug. 9. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!