Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért menőznek az audisok ha...

Miért menőznek az audisok ha még vezetni sem tudnak?

Figyelt kérdés
bevásárló központban voltam jöttem ki a parkolóból motorral egyszer csak ilyen menő ribi kivág előttem a parkolóból az audikájával és úgy lehet kimenni a parkolóból hogy egy nagyobb domb van a kereszteződés előtt nem jött semmi nem ment kb 2-3 méter féktávolságot tartottam és ott álltunk mire szíveskedett elindulni nem tudott kuplungolni és majdnem nekem gurult ez mi?

#menőmanó
2017. aug. 29. 17:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
miért szerinted csak az Audisok a bénák? soroljak még pár márkát, amiben bénák ülnek?
2017. aug. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%
És erről az Audi tehet???
2017. aug. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%
Tehát a kérdés alapján minden audis béna, és minden BMW-s szent. Kb ez a lényege, mert bár nem írja, hogy neki bmw-je van, de ha már így tette fel a kérdést, más nem lehet :D
2017. aug. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
Attól, hogy valaki nem tud lovagolni, a ló a hülye?
2017. aug. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Sokan az ezres sutyukiból átülnek a 2-300 lóerős autókba és azt hiszik már tudnak vezetni.
2017. aug. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%
És akkor most az Audi volt emiatt a hibás?? Ha egy Suzukival csinálja ugyanezt a ribi, akkor is kiírod a kérdést???
2017. aug. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
23%

Én értem a kérdezőt, elmagyarázom nektek:

Kisvárosban lakom es elvannak itt is szállva az audis és wv

fiatalok (Tisztelek a kivételnek!!) ugyanis ész nélkül vezet egy-kettő sokszor körül se néz hiaba nyomja neki mint az állat, azt mindenki tudja...de mintha nem

menne nekik egyszerre a kresz és a gyors vezetés

Csaj létemre különbül vezetek mint ezek a srácok

Multkor az egyik srác ész nélkül kihajt elém ès majdnem csattant a szalagkorlátnak lehet be zavarta szegényt az a hányinger hawaii nyaklánc ami szinten divat vagy pedig nem ment neki az egy kezes kormányzás,

illetve múltkor mikor előzött az egyik szerencséje volt neki

is nekem is hogy én legalabb észnél vagyok és időbe le fékezek különben nekem csattan,szóval ennyit a sok gyok3r TDI ratyikról!

A kérdezőnél meg lehet pont a csajnál durrant el az agya azer írta ki a kérdést..

De igen nem csak az audisok ilyenek de a legtöbbje az vw audi bmw-s fiatalok azok akik vágányokodnak és ész nelkul mennek...Mert ez olyan "menő"..

2017. aug. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%

A BMW és VW fikázás ideje lejárt? Most jönnek az Audisok?

Aki béna, az bármilyen autóban béna.


Reggelente szokott egy Fordos mamóka előttem bénázni. 10-10-nél fogja a kormányt, előrehajolva, kemény 70-el. (ameddig meg nem előzöm) Ma sikerült így is lekapnia az útról a kis Fiestával.

Akkor most minden Fordos egy nyomorult, akit elkéne tiltani a vezetéstől? Nem hiszem...

2017. aug. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
58%
Ez mind rendben van de a kérdés kifejezetten az Audisokra vonatkozott. Miért kell mindjárt általánosítani? Ha látok egy hülye magyart, akkor minden magyar hülye?
2017. aug. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%

Számomra alapvetően nem szimpatikus az Audi, de ettől független ez totál totál általánosítás. Talán minden Audit vezető embert ismersz?

Nem autón múlik ez hanem a sofőrön, aki idióta egy Audiban, az idióta lenne egy Trabantban is.

2017. aug. 30. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!