Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Megtilthatja az önkormányzat...

Megtilthatja az önkormányzat hogy megálljak a saját házam előtt?

Figyelt kérdés
Szomszéd utcában csinálják az utat és november végéig az egyírányú utcánkból kétírányút csináltak. Bevezették, hogy nem lehet megállni az utcánkba. Ma kaptam figyelmeztetést, hogy nem állhatok meg a házam előtt.Mivel nincs udvar nem tudok beállni.
2017. szept. 30. 20:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen persze, fizetnek érte. Ugyanúgy ahogy akkor fizetnének ha a "saját" utcádban baja lenne.
2017. okt. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Alex Fly ***** válasza:
58%
Persze. Ha van rá érvényes biztosításod.
2017. okt. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért fizetnének érte? Mi köze az önkormányzatnak a kocsid épségéhez? Jó, nyilván, ha az önkormányzat egyértelmű hanyagságából rádől egy fa, akkor fizet érte, de gondolom arra céloztál, mi van, ha ellopják, feltörik, nekimennek. Ezekhez semmi köze az önkormányzatnak. Mellesleg nem értem, ha a házad előtt áll, onnan ugyanúgy el tudják lopni, csak nem ülsz egész éjjel az ablak mellett a kocsidat figyelve.
2017. okt. 2. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

"És ha valami baja lesz a kocsinak a másik utcába akkor fizetni fognak érte???"


Kérlek tedd a fel a kérdés a helyi útkezelő szervezetnek, had röhögjék halálra magukat!

2017. okt. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Bérelj garázst. Meg van oldva.
2017. okt. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Férjem felhívta őket. Írjam ki egy papírra hogy itt lakok és akkor nem lesz gond. Nem azért kaptam a figyelmeztetést.
2017. okt. 5. 13:33
 17/22 A kérdező kommentje:
Nagyobb esélye van, hogy egy másik utcában ahol nem látom feltörik, mint a saját utcánkban. 2. Megszokott helyre szoktam állni, ahol van kamera, mivel féltem a kocsit.
2017. okt. 5. 13:35
 18/22 A kérdező kommentje:
3. Egy szimpla kérdés volt. Nem tudom miért nem lehet normálisan válaszolni.
2017. okt. 5. 13:36
 19/22 anonim ***** válasza:

"Férjem felhívta őket. Írjam ki egy papírra hogy itt lakok és akkor nem lesz gond. "


Kiket? Az útépítő céget? Az útügyi előadót? Az önkormányzatot? Az útkezelőt?

2017. okt. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Közterület felügyeletet? Rendőrséget? Katasztrófavédelmet?
2017. okt. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!