Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Van rá mód hogy az állam vagy...

Van rá mód hogy az állam vagy az önkormányzat támogassa a gázszámlámat? Vagy adjon bele valamennyit? Édesanyámmal élek a saját (hiteles) lakásomban de sajnos munkanélküli lettem.

Figyelt kérdés

A nagycsaládosoknak tudom hogy van valami ilyesmi de mi nem vagyunk azok.

Édesanyám rokkant nyugdíjas és az ő nyugdíjából és sajnos alig marad valami mert ő is törleszt 2 banknak.

Alig fütünk akkor is 20-30e ft a gázszámla.

Ha fizetem a lakáshitelt akkor kikötik a gázt ha a gázt fizetem akkor elviszik a házat. :-(


2017. jan. 26. 10:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Az önkormányzatnál érdeklődhettek,de többnyire úgy számolnak,hogy mennyit kap az ember és nem úgy,hogy mennyi marad.A feltétel többnyire a "segélyekre",hogy az egy főre jutó havi jövedelem kevesebb, mint az öregségi nyugdíj mindenkori legkisebb összegének 250%-a (71000ft körül). Nagycsaládosként elmondhatom,hogy annyi gáz kedvezményünk van,hogy 41040mj-ig van az 1 árkategória és fölötte 2 árkategória, mi a 3 gyerekkel 61560mj-ig fizetjük az 1 árat. Ennyi a támogatás.
2017. jan. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sikerült?
máj. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!