Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Suzuki ignis tetőkorlát?...

Naresz25 kérdése:

Suzuki ignis tetőkorlát? Többi lent.

Figyelt kérdés
Suzuki ignisen gyárilag van 2 tetőkorlát, a kérdésem ezzel kapcsolatban hogy angliából hazafele lehet-e ezek között/rajta szállitani tárgyakat? Vagy csak úgy ha ezekre külön felvan szerelve a kettő korláton két tetőcsomagtartó?

#Suzuki #Ignis #Tető csomagtarto
2017. okt. 3. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Tetősínnel elég sok autót gyártottak az elmúlt években, mostanra viszont valamiért kikoptak a gyártásból, talán a nagyobb légellenállás miatt.

A tetősín nem csomagtartó, arra legalább két keresztpántot, tetőcsomagtartót kell erősíteni arra lehet csomagokat pakolni.

A tetősín közé, a karosszériára pakolnád a csomagokat?

2017. okt. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kicsit rosszul fogalmaztam. Eddig magyarországon ugy 2 keresztléccel volt megoldva és a lécekre volt pakolva. Erre irányulna a kérdés hogy csak rendes tetőcsomagtartóval megengedett a szállítás angliából hazafele vagy jó lenne 2 fa léces megoldás mint itthon? Határoknál elfogadják-e így?
2017. okt. 3. 14:10
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Úgy érted azt a fa lécet, hogy két sima léc, csak úgy odakötözve?

Típusnak, határnak, országoknak sok köze nincs ehhez. Szerintem magyar jogszabály nem határozza meg a csomagszállítás MŰSZAKI paramétereit magánhasználatú személygépkocsikra.

Viszont aligha tudod biztonságosan rögzíteni rendes tartószerkezet nélkül, pusztán a tetőhöz leszorítva.

2017. okt. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ígyvan, 2-2 végénél a tetőkorláthoz rögzítve
2017. okt. 3. 15:34
 5/6 Gábor t ***** válasza:
Szia. Az elmult pár évben ennek utánna olvastam, bár pontosan már nem emlékszem, de ami meg van.. úgy kell rögziteni, hogy az fent is maradjon biztonságosan, és úgy kell rögzíteni, hogy a többi közlekedőre ne hozd a szívbajt. Ez persze nem így van le írva de ez a lényege. A léces megoldás szerintem nem jó. Vegyél a sinhez tető csomagtartót .
2017. okt. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy troll vagy! Két sima léc, Úristen! ...
2017. okt. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!