Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Csak én érzem úgy, hogy mi...

Csak én érzem úgy, hogy mi nők impotensek vagyunk vezetés terén?

Figyelt kérdés

Lehet provokáló kérdések hat, de az elmúlt hónapban a balesetveszélyes szituációkat egytől-egyig nők okozták. Például a kedvencem az indexelés nélkül kivágódunk a másik sávba, úgy hogy nem néz hátra, hanem csak a hátrapillantóba vagy pedig, amikor a drága nem tartja a követésitávolságot és csodálkozik, ha az előtte lévő hirtelen fékez és belemegy.

Igazából mindkét nemnél vannak problémák, de nő létemre és úgy látom, hogy mi képtelenek vagyunk normálisan vezetni. Ez az én szerény véleményem. Ti mit gondoltok? Mi a tapasztalatok?



2017. okt. 10. 19:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagyok benne, hogy nem csak te érzed így. Részemről úgy gondolom, hogy a férfiak között is van bőven alkalmatlan sofőr. Statisztikailag valószínűleg igazad van.
2017. okt. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%
Úgy nehéz is,ha közben a telefont nyomkodjátok.
2017. okt. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
47%
Ffi vagyok és ez általánosítás. Nagyon sok nőt ismerek, akik kitűnően vezetnek és kiválóan oldják meg a necces helyzeteket. Van köztük kamion sofőr és olyan is, akinek egy traktor, vagy egy böszme nagy rakodógép elvezetése sem okoz problémát. A motoros csajokról nem is beszélve. Hidd el, a férfiak között is rengeteg béna van.
2017. okt. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk ha valóban nő lennél, akkor tudnád, hogy az impotencia férfi probléma..
2017. okt. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
28%
Savvaltashoz SOHA nem fordulunk hátra :)) bár tolatashoz se :)))
2017. okt. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

"kivágódunk a másik sávba, úgy hogy nem néz hátra, hanem csak a hátrapillantóba"


Jesszus, te tényleg mindig hátrafordulsz, ha sávot váltasz?

Nem szokott megfájdulni a nyakad, ha Pesten vezetsz? :D

2017. okt. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Végre egy őszinte nő :DDD

Amúgy nem, nagyon ügyes csaj ismerőseim vannak, meg pl a kedvesem is kiváló sofőr. Amit a nők nem tudnak, az az, hogy az autót kíméljék, meg nem értik, hogy a fordulatszámot mi szerint kéne belőni, motorfékezni nem tudnak, stb, de biztonságosan közlekedni a forgalommal együtt azért tudnak ügyesen.

2017. okt. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Teljesen igazad van!

Fontos megegyezni, hogy férfi sofőrökből is van hihetetlenül rossz aki nem látja át a forgalmat és/vagy nem tudja normálisan kezelni az autót és nőkből is vannak jó sofőrök, de a top-top kategória mind férfi. Láttam jó női kamionsofőrt, de a mi munkánknál minden nő elvérzik, férfiakból is kevés aki nagyon jó. Nálunk a parkolás része számít nagyon, extra szűk helyekre kell a pótokat berakni.


Közlekedés terén statisztikailag a férfiak okoznak több balesetet, ennek több oka is van: több férfi vezet, átlagosan gyorsabban közlekednek (főleg aki tud is vezetni nem kockafej)

2017. okt. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
54%

Nő létemre sokat vezetek. Agglomeráció-Bp, napi 2x30 km...


Én inkább férfiakat látok veszélyeskedni. Bár eleve több férfi sofőrt látok, mint nőt.


Lehet, hogy a nők bénábbak, de a férfiak erőszakosabbak, és tolakodóbbak. Szóval vagy indexel, vagy nem, de hogy rámsorol, az biztos. Mert ő megelőzte a kocsisort, a "hülye suzukis" meg majd beengedi. Ha nem akarja, akkor is...


Úgyhogy én nem értek egyet veled, hogy a nők impotensek. És a nyugdíjas papákat még nem is említettem. Belőlük is van pár...

2017. okt. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Elég buta kérdés, mert nem lehet általánosítani. Hivatásos női vezető határozottan jobban vezet, mint egy átlagos férfi. Ami igaz, hogy a nők gyakran okoznak figyelmetlenségből kisebb baleseteket (nekem 2 balesetem volt, mindkettő esetén egy nő belém jött). Ugyanakkor férfiaknál gyakoribb a súlyos kimenetel.
2017. okt. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!