Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Záróvonal egyoldali megszaggat...

Záróvonal egyoldali megszaggatással melyik irányból léphető át?

Figyelt kérdés
Adott egy 2x2 sávos főútvonal, beletorkollik egy alsóbbrendű út. Az alsóbbrendű út felől a záróvonal mellett szaggatott jfelfestés, a kis utcából mindkét irányba kanyarodhatunk, átléphetjük a záróvonalat. A főútvonalról lekanyarodhatunk a kisutcába?

2017. okt. 13. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen, egyoldali szaggatással kiegészített záróvonal abból az irányból léphető át, amerről a szaggatást felfestették mellé. A másik irányból még bekanyarodás céljából sem.
2017. okt. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%
Tök egyértelmű: amerről a szaggatott vonal van. Ugye nincs jogsid?
2017. okt. 14. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Van jogsim, így is tudtam, nem is léptem át soha, csak mivel emiatt elég nagy kerülővel jutok haza, elég rossz úton, gondoltam rákérdezek, hátha rosszul emlékeztem. Ennyi, nem kell egyből harapni :D
2017. okt. 14. 15:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Értelemszerűen arról az oldalról, ahol a szaggatás van.
2017. okt. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!