Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Jogosan buktam meg?

Jogosan buktam meg?

Figyelt kérdés

Szolval ma volt a forgalmi vizsgàm minden jól ment összesen 4 hiba vonalam volt , védett uton haladtam amikor az alàrendelt utrol ki jöttek elém és 50-ről satu fékkel àlltam meg , hogy ne szàlljunk bele a màsikba . Erre a vizsgabiztos annyit mondott , hogy kanyarodjak be a benzinkuthoz és az oktatóval cseréljek helyet .

Most komolyan màs nem tartja a be a kresz akkor is engem buktatnak meg mert ő nem hajlando a stop tàblànàl meg àllni ?



2017. nov. 10. 12:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
12%
Sajnos jogos, mert a mögötted lévőt veszélyezteted a satufékkel. Én sem értek egyet ezzel, de ...
2017. nov. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%

Lehet, hogy pont kifért volna fékezés nélkül is!

Jogos!

2017. nov. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%
a mögötted lévő tartson távolságot, mert ha beléd rohan ő a hibás, nem te...
2017. nov. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

1-es pont:

Mindig a vizsgabiztosnak van igaza.

2-es pont:

Ha véletlenül mégsem a vizsgabiztosnak van igaza, automatikusan életbe lép az 1es pont.

2017. nov. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem jött senki mögöttem elöttem kb 60-70 méterre volt egy kamion , félig át mentem az ut becsatlakozáson és amikor satu féket kellet nyomni .
2017. nov. 10. 13:31
 6/17 Beviz Elek ***** válasza:
42%

Nem voltunk ott, lehet jogos.

Előfordul, de nem jellemző hogy eszetlenül kicsapjanak az autósok, tehát kérdéses mennyire volt szükséges a satufék. Amennyiben nem, úgy te indokolatlanul lassítottad a forgalmat és balesetveszélyes helyzetet teremtettél. Az addig oké hogy a mögötted jövő megfelelő távolságot kell tartson, de mind tudjuk hogy ez nem mindig van így. A felesleges satuzgatások vége az lesz hogy egyszer beléd szállnak hátulról.


Szóval emiatt lehet hogy tényleg jogos és rosszul mérted fel a helyzetet.

2017. nov. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
71%
Valószínűleg nem volt szükség a satufékre és ezért buktatott meg.
2017. nov. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
33%
Nem lehet, hogy az oktatód is fékezett? Mondjuk a vb-nek látnia kellett volna a veszélyhelyzetet...
2017. nov. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Minden joga megvolt, hogy megbuktasson, tehát jogos. Ez sajnos ennyire egyszerű. Azt, hogy miért buktatott meg, beszéld meg az oktatóddal és ha tényleg hiba volt, tanulj belőle.
2017. nov. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
22%
Vizsgán nem nyomunk satuféket. Mondjuk vizsgán kívül se nagyon mert éppúgy balesetveszélyes mint egy eléd forduló autó. Ez sajnos teljesen jogos volt.
2017. nov. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!