Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mennyire nehéz az egészségügyi...

Mennyire nehéz az egészségügyi vizsga, sokat kell tanulni rá?

Figyelt kérdés
Kicsit félek tőle mert most kezdeném el csütörtökön.. 2 hét alatt elvileg megvan.. viszont nekem június 19-én nyelvvizsgám lesz és nem tudom h vállalható-e ez így :s
2010. máj. 31. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Addig simán meglesz,amikor én csináltam még nyáron,akkor 3 alkalom volt,(3 órás,3 órás és egy 4 órás)utána pedig vizsga,ami egyszer reggel 9kor kezdődött de nagyon egyszerű volt,gyakorlatilag nem ez az aminél félned kell a szopatástól,megadják ha nem tudsz semmit akkor is:D Hirtelen nem tudtam megmondani a normál pulzusszámot,és erre megkérdezte az egyik vizsgabiztos hogy inkább 70 vagy 7000 a jó:D
2010. máj. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én elolvastam egyszer a könyvet, átnéztem a kérdéseket, plusz gyakoroltam egyszer kétszer hugomon a gyakorlatokat.

Nálunk Egerbe ez az a vizsga amin komplett hülyének kell lenned hogy ne tudj átmenni:)nem tudom máshol hogy van:)

2010. máj. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Helló


Nálunk Miskolcon se vészes. Beméssz gyakorlat + elmélet, de kb így: gombóc? Nem. Pamacs? Nem. Gézgombóc? Igen! átment...


Tanuld meg a vérzések kezelését, típusát, akkor a fulladozást, ájult beteg, akkor a nyomáspontokat és az égett beteget, nekünk 5 kérdés volt és az mind ezekből volt, tehát nem azt fogják kérdezni, hogy 75. tétel A szomszéd leesett a fáról:D


Ami engem illet, sztem nem volt nehéz és ahogy előttem írják nekik se.


Én még az első válaszolótól szeretném kérdezni, hogy ő hol vizsgázott, hogy tudjam, hogy hol könnyű:D (semmi bántó szándék vagy ilyesmi, ha ez lenne a baj, csak egy kérdés)


Zárásképp annyit még, hogy sztem bevállalható max pár óra ráfordítás, de még sztem annyi se...:)

2010. máj. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2010. máj. 31. 22:05
 5/7 anonim ***** válasza:

nekem hogy zajlott elmondom..


elsősegély órák: (1 nap kb 4 óra) 2 nap volt a tanfolyam. vagyis 8 óra tanfolyam, ezalatt a kötelező 80 tétel lement. kb a fontos 5-6 tétel a 8-ból amit kérdezek. másnap már mentem vizsgázni(előtte 1 héttel már kértem időpontot) bementem kérdezték:


stabil oldalfekvés : (oda se nézett, megkérdezte: kész van? én : igen) ennyi volt. pipa.


ujra élesztés: elkezdtem ugye mondani sorozatosan hogy mi jön-mi jön. megállított, megkérdezte: hogy élesztené ujra? mondom mellkaskompresszió 30 befúvással. oké pipa.

és átmentem :)


ez volt 2009 novemberében, a Budapesti Váci úton , az árpád hídnál:)

2010. jún. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez jó, ugyanis a nyáron én is le szeretném tenni a jogsit, és a legjobban ettől féltem! De ha ez ilyen könnyű akkor minden OK! :)))
2010. jún. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tényleg nem volt nehéz.. sőt egyáltalán nem.. :)
2010. jún. 23. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!